Jump to content

Orbitrek


Magda M
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witam od niedawna zaczęłam trenować na orbitreku.to dopiero początki drugi tydzień za mną .ćwiczę 20 minut dziennie bo poprostu nie daje rady więcej czy uda mi się przez te 20 minut spalić tkankę tłuszczową czy 20 minut to zdecydowanie za mało.dodam że po tych 20 minutach jestem zlana potem ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi przy nieco dłuższym wysiłku aerobowym. Tak czy inaczej śmiało możesz zacząć od tych 20 minut starając się dokładać np. 3-5 minut co tydzień i w ten sposób nieco poprawisz kondycję. Jeśli Twój trening to wyłącznie orbirek to powinien trwać mniej więcej 40 - 60 minut, oczywiście mówimy tu o wartości docelowej. Osoby początkujące najpierw muszą odpowiednio zaadaptować organizm do takiego wysiłku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jak bym do tych 20 minut jazdy dorzuciła jakieś przysiady wymachy brzuszki? Kiedyś bardzo lubiłam biegać i ćwiczyć ale zachorowałam i przestalam. przytyłam 20 kg i jest mi po prostu na razie zbyt ciężko wytrzymać dłużej niż te 20 minut.jem też dużo mniej bo jeden posiłek dziennie - obiad jakieś mięso i surowke i to wszystko a waga stoi w miejscu

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że powinnaś zacząć od podstaw. Żadne brzuszki czy wymachy nie mają narazie żadnego sensu. Skup się na tym co napisał E-lite, czyli systematycznym dokładaniu minut. Nikt nie mówi że masz od razu robić godzinny trening, ale ważne jest to by notować solidny progres. Jedzenie 1 posiłku dziennie też i to z samego mięsa też jest bardzo słabym pomysłem bo masz taki deficyt kcal że działasz destrukcyjnie. Musisz działać od podstaw, czyli ogarnąć nieco odżywanie np. na 3 posiłki dobrej jakości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...