Skocz do zawartości

Odchudzanie kobieta


Karly

Rekomendowana wypowiedź

Cześć! Potrzebuje porady jak mam schudnąć 10-12kg.  Kobieta 30 lat, 177cm i 78/79 kg. BMI u progu nadwagi😑. Siedzący tryb życia (10h-12h pon-pt + 7h sobota). Zdrowie ok - nie mam nadciśnienia, problemów z tarczyca lub cukrzyca. Nie przepadam za sportem, nie czuje radości z jego uprawiania. Ale od miesiąca mam 2 treningi/ tydz z trenerem rano na czczo. W niedzielę często dochodzą aktywności np spacery po kilkanaście km, narty, morsowanie, biegówki, rower, aqua aerobic. Dieta ponoć powinna być na poziome max 1600 na redukcję. Raczej nie jest większa, wody pilnuje, nie mam zwiekszonego łaknienia, ogólnie nie podjadam. Jest duży problem ze słodyczami z których nie jestem w stanie zrezygnować zupełnie ( próbowałam miliony razy), i nie pomaga zastępowanie owocami itd a bez nich po prostu 'słaniam się z nóg'. Zdecydowanie ograniczyłam cukier bialy, napoje gazowane-  nie pijam, fast food + alkohol+ słone przekąski bardzo okazjonalnie. Największy problem jest w okolicy bioder i ud. Skłaniam się do spalacza z tym, że chce lipidowy. Nigdy wcześniej nie używałam. Co może mi pomóc ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie musisz mieć świadomość że większość spalaczy liportopowych które są na rynku ma mało wspólnego z realną utratą tkanki tłuszczowej. Dużo niestety w tej grupie jest chłamu typu l-karnityna czy zielona herbata. Dobrej klasy produkty które faktycznie działają są dość drogie, natomiast takie jak np. Burn24 faktycznie mają spory wpływ na utratę wagi. Dobrze sprawdza się nawet w przypadku niskiej aktywności fizycznej. Moim zdaniem będzie to najlepsza opcja w Twoim przypadku. Jeśli budżet pozwala to można dołożyć booster metabolizmu jak Brawn thyro lean v2 czy cannibal claw, wtedy masz zestaw o komplementarnym działaniu, ukierunkowany na maksymalną redukcję tłuszczu bez żadnych pobudzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porcja dzienna zalecana przez producenta Burn24 to 6 kap. dziennie, Alphaburna 3 kap. dziennie. Stosując 1/6 lub 1/3 dawki dziennej jakiegokolwiek spalacza tłuszczu raczej na dobre efekty nie ma co liczyć. Burn24 (spalacz tłuszczu z całego ciała) i Alphaburn (spalacz tłuszczu "brzusznego") to produkty nieporównywalne. Odpowiedzi na pytanie co lepsze łyżka czy widelec raczej nikt nie udzieli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zacznijmy od tego, że wiesz już, że masz siedzący tryb życia i zaczynasz podejmować działania, aby to zmienić - świetnie! Treningi z trenerem i aktywności w niedzielę to krok w dobrym kierunku. Ważne jest, abyś kontynuowała te działania i starała się znaleźć aktywności fizyczne, które sprawią Ci przyjemność.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...