Jump to content

kuba1000

Użytkownik
  • Content Count

    283
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Porcja dzienna zalecana przez producenta Burn24 to 6 kap. dziennie, Alphaburna 3 kap. dziennie. Stosując 1/6 lub 1/3 dawki dziennej jakiegokolwiek spalacza tłuszczu raczej na dobre efekty nie ma co liczyć. Burn24 (spalacz tłuszczu z całego ciała) i Alphaburn (spalacz tłuszczu "brzusznego") to produkty nieporównywalne. Odpowiedzi na pytanie co lepsze łyżka czy widelec raczej nikt nie udzieli.
  2. Po długiej przerwie wracam, tym razem to ja daję opinię. Sporo kilogramów zgubiłem (a przede wszystkim nie przytyłem przy moim trybie życia) na tym produkcie. Biorę ponad 4 miesiące odkąd zauważyłem że średnio toleruje węgle (wzdęty brzuch po posiłkach itp. Cokolwiek pofolgowałem z jedzeniem od razu na wadze w górę). Łącznie schudłem 11 kilogramów i zbliżam się już do upragnionej setki które nie widziałem na wadzę już 7 lat. Okresowo łączyłem z Ground Zero lub Pure Clinical Burn. Na odchudzanie dla opornych z dużą nadwagą polecam.
  3. Stosowałem kiedyś. Dużo lepszy produkt od polecanego alphamine czy sparta shred'a, a przynajmniej w moim odczuciu. Waga lepiej spada i samo pobudzenie dużo solidniejsze.
  4. od 2 tygodni biorę Venom Burn z brawna i waga fajnie zaczęła lecieć w dół, w drugim tygodniu dołożyłem właśnie gamma burn, spadek lepszy niż w pierwszym więc działa super mam jednak pytanie, czy to normalne że czuje mocniejsze pobudzenie niż przy samym venom burnie?
×
×
  • Create New...