Skocz do zawartości

Najlepszy bloker apetytu..


Beatak

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie, -mój pierwszys post... Intensywny trening siłowy 3 razy w tygodniu do tego bieganie . Tak juz od bardzo dawna. Wszystko fajnie bo u mnie miesnie rosną, jak na dziewczyne to nawet za bardzo... rece i nogi :(  ale zalezy mi na redukcji uda to moja zmora.. i mam problem z podjadaniem.. bo po treningu jak odkurzacz. Taka nagroda ;( nie umiem z tym walczyć. Generalnie zdrow, fast food-nigdy. Poprostu duzo, serio ilosci mega :( jak na 158cm, to potrafie ;) 

Kiedys miałm historie z Meridia-działalo mega ale to kilkanaście lat temu i teraz niedstepne. Jedzenie ogarne, potrzebuje na wypracowane mięsnie redukcji i przestac dpychać się.

Wczoraj kupiłam -po poczytaniu troche na waszym forum  HI Tech Caralluma. Co jeszcze byście mi zasugerowali??? Co moze do tego? Opiszczie jak działa na was ta Caralluma :) Dzieki ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli masz już Carallume to uderzałbym raczej w dobry spalacz termogeniczny (o ile nie masz przeciwwskazań zdrowotnych) który bezpośrednio wspomoże spadek wagi, a na ograniczanie apetytu na pewno w pośrednim stopniu również wpłynie. Przy sporej aktywności brałbym coś o wyważonym składzie pomiędzy pobudzeniem a dużym potencjałem spalającym. Jedną z lepszych opcji masz np. Libery Labz Lit the Fuck up, gdzie poza fajnymi właściwościami tłumiącymi głód masz między innymi składniki działające na uporczywą tkankę brzuszną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carallume możesz sobie wrzucić 2 razy dziennie po jednej kapsułce. Ja dawałbym przed 2 największymi posiłkami, ale tak by zostawić te kilka godzin przerwy między porcjami. Co do działania na samopoczucie to będzie raczej symboliczne, nie jest to środek oparty o stymulanty CUN czy składniki wpływające w dużej mierze na poziom neuroprzkaźników, także powinno być raczej neutralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1UP Nutrition Suppressant Apettite - ma jeden z najlepszych składów pośród blokerów apetytu, ale ciężko go gdziekolwiek dostać od pewnego czasu.

Cheetah Burn Stim Free - teoretycznie jest to spalacz tłuszczu bez stymulantów i raczej nie jest reklamowany jako bloker apetytu, wiec nikt go tylko w tym celu raczej nie kupuje, ale w co drugiej opinii przewija się, że bardzo dobrze hamuje apetyt (a nie pobudza jednocześnie co jest rzadkością), więc musi działać w tym względzie bardzo dobrze. No i działa od razu, a nie jak Caralluma czy ekstrakt z szafranu po pewnym czasie regularnego stosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...