Jump to content
Beatak

Najlepszy bloker apetytu..

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie, -mój pierwszys post... Intensywny trening siłowy 3 razy w tygodniu do tego bieganie . Tak juz od bardzo dawna. Wszystko fajnie bo u mnie miesnie rosną, jak na dziewczyne to nawet za bardzo... rece i nogi :(  ale zalezy mi na redukcji uda to moja zmora.. i mam problem z podjadaniem.. bo po treningu jak odkurzacz. Taka nagroda ;( nie umiem z tym walczyć. Generalnie zdrow, fast food-nigdy. Poprostu duzo, serio ilosci mega :( jak na 158cm, to potrafie ;) 

Kiedys miałm historie z Meridia-działalo mega ale to kilkanaście lat temu i teraz niedstepne. Jedzenie ogarne, potrzebuje na wypracowane mięsnie redukcji i przestac dpychać się.

Wczoraj kupiłam -po poczytaniu troche na waszym forum  HI Tech Caralluma. Co jeszcze byście mi zasugerowali??? Co moze do tego? Opiszczie jak działa na was ta Caralluma :) Dzieki ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie jeśli masz już Carallume to uderzałbym raczej w dobry spalacz termogeniczny (o ile nie masz przeciwwskazań zdrowotnych) który bezpośrednio wspomoże spadek wagi, a na ograniczanie apetytu na pewno w pośrednim stopniu również wpłynie. Przy sporej aktywności brałbym coś o wyważonym składzie pomiędzy pobudzeniem a dużym potencjałem spalającym. Jedną z lepszych opcji masz np. Libery Labz Lit the Fuck up, gdzie poza fajnymi właściwościami tłumiącymi głód masz między innymi składniki działające na uporczywą tkankę brzuszną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki , to pewnie to dołożę. Jak najlepiiej te Calarrume stosowac, zeby najlepsze efekty były? Jak samopoczucie p Calarrumie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carallume możesz sobie wrzucić 2 razy dziennie po jednej kapsułce. Ja dawałbym przed 2 największymi posiłkami, ale tak by zostawić te kilka godzin przerwy między porcjami. Co do działania na samopoczucie to będzie raczej symboliczne, nie jest to środek oparty o stymulanty CUN czy składniki wpływające w dużej mierze na poziom neuroprzkaźników, także powinno być raczej neutralne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1UP Nutrition Suppressant Apettite - ma jeden z najlepszych składów pośród blokerów apetytu, ale ciężko go gdziekolwiek dostać od pewnego czasu.

Cheetah Burn Stim Free - teoretycznie jest to spalacz tłuszczu bez stymulantów i raczej nie jest reklamowany jako bloker apetytu, wiec nikt go tylko w tym celu raczej nie kupuje, ale w co drugiej opinii przewija się, że bardzo dobrze hamuje apetyt (a nie pobudza jednocześnie co jest rzadkością), więc musi działać w tym względzie bardzo dobrze. No i działa od razu, a nie jak Caralluma czy ekstrakt z szafranu po pewnym czasie regularnego stosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 1 Posts
  • 431 Views
  • 2 Posts
  • 1820 Views
  • 14 Posts
  • 11003 Views

×
×
 • Create New...