Jump to content

induriel89

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

induriel89's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć Potrzebuje pomocy w doborze odpowiedniego blokera apetytu. Wygląda to tak. Żona brała do tej pory w długim okresie (3-4 miesące): 1. Fenix Ground Zero - 2 opakowania 2. Alpaburn - 3 opakowania 3. ThermoCraze (po fenixie) - 1 opakowanie 4. Lean Extreme - 2 opakowania 5. Diuretic - 3 opakowania Teraz szukamy czegoś co zawiera inne składniki niż te stosowane powyżej (organizm się już na nie powoli uodparnia) a jednocześnie będzie: - hamować apetyt - przeciwdziałać ponownemu otłuszczaniu organizmu - pobudzać metabolizm - zwiększać wyrazistość mięśni (wcześniej trening tylko pod kątem spalania tkanki - orbitrek, teraz siłownia) - zadziała najlepiej na dolne partie brzucha + uda + pośladki. Nie jestem w stanie sprawdzić które składniki tutaj się wykluczają, a fajnie by było dalej osiągać pozytywne efekty na innych potwierdzonych badaniami składnikach. Widziałem takie preparaty jak: https://www.bestbody.com.pl/metabolic-nutrition-synedrex-p-1211.html https://www.bestbody.com.pl/formutech-nutrition-lean-p-535.html https://www.bestbody.com.pl/genius-diet-pills-50-kap-p-1842.html https://www.bestbody.com.pl/metabolic-nutrition-phenolox-60-kap-p-2016.html (szczegółnie myślę o tym bo pozwala przełamać zastój który utrzymuje się od 3 tygodni). Prosiłbym o poradę:-)
 2. BCAA kierowałem się tym, że Izolat od KFD ma bardzo dobrą ilość aminokwasów z grupy BCAA więc uznałem, że może zastąpić napój potreningowy:-) Tutaj nie chodzi mi stritce o produkt ile o zamysl używania izolatu białka jako substytut BCAA w trakcie redukcji:-) Właśnie ze względu na wysoką zawartość aminokwasów z grupy BCAA. Żona używa jeszcze Liporedux no i oczywiście dietka. Coś jeszcze byś widział czym można przyspieszyć efekty redukcyjne? Tak jak się orientowałem po różnych forach w trakcie redukcji warto zainwestować przede wszystkim: 1. Witaminy (ADEK, magnez + omega) - bo dużo się ich traci w trakcie treningu 2. Spalacze - z pobudzeniem, bez pobudzenia i tutaj już chyba mamy komplet. 3. Diuretiki - żona jest po dwóch opakowaniach i odpuściliśmy już dalsze stosowanie. Woda z tego co czytałem schodzi najszybciej na początku stosowania 4. BCAA - dla lepszej regeneracji, unikania przepalania mieśni oraz przyspieszenia efektów redukcyjnych 5. Białko w formie izolatu - najmniejsza zawartość tłuszczu i węglowodanów, największa ilość białka dla budowania suchej masy mieśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej. Coś pominąłem:-)?
 3. BCAA kierowałem się tym, że Izolat od KFD ma bardzo dobrą ilość aminokwasów z grupy BCAA więc uznałem, że może zastąpić napój potreningowy:-)
 4. W nawiązaniu do rozmowy w rankingu spalaczy tłuszczu, proszę o pomoc w doborze suplementów. 🙂 Generalnie po Fenixie ma duże pobudzenie i nią "trzęsie". Więc może akurat ten preparat 3x dziennie to kiepski pomysł.
 5. Który Twoim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem? Dawkowanie podstawowe Rano - 1x fenix, 1x alphaburn Przed treningiem: BCAA, 1x Fenix, 1x alphaburn Po treningu - Izolat
 6. Witajcie. Żona bierze aktualnie: 1. Ground Zero (drugie opakowanie) 2. Alphaburn (drugie opakowanie) Dodatkowo oczywiście witaminy, BCAA (TREC GOLD CORE BCAA HIGH SPEED 300G) oraz odżwykę białkową (izolat). Trening to redukcja 7 razy w tygodniu po 60 minut (orbitrek). Z regeneracją nie ma problemu - daje rade. Zastanawialiśmy się jednak czy nie dorzucić ALPHA LION CHEETAH aby przyspieszyć spalanie tłuszczu. Waga żony 52.5kg, wzrost 158cm. Generalnie ktoś tutaj pisał by nie brać Cheetah z Fenixem w odstępie kilku godzin. Czy przy drugim opakowaniu (i siłą rzeczy zwiększoną tolerancją na składniki) można brać to razem? Są jakieś przeciwskazania?
×
×
 • Create New...