Jump to content

Kondi1980

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję. Jeśli dokupię Burn24 kolejne opakowanie to razem wyjdzie 4 miesiące używania tego produktu. Proszę o poradę czy będzie on działał, oraz jak długo mogę jego maksymalnie brać?
 2. Burn24 brałem same przez 2 m-ce i bło ok. Aktualnie mam burn-a na dwa dni. Mogę dokupić? Po Grandzie czuję sie ok. Najgorzej po Alhaburn a później Thyro-Lean. Proszę o pomoc jaka serie sobie zrobic najlepiej bez Alhaburn i Thyri-lean. Raz wziąłem przed posiłkiem to myślałem, że skronie mi wysadzi. Przez 4-5h nic zrobic nie miglem w pracy. Później wziąłem z posiłkiem to było tylko delikatnie lepiej. Mam jeszcze Erase Fast i po tym tez jest ok. Dodam jeszcze że Ćwiczę 3-4 razy na tydzień - bieżnia + ćwiczenia siłowe każda partia mieśni w inny dzień. Jak stosować spalacze w dni wolne od treningu a jak w dni treningowe? Jm dużo produktów wysokobiałkowych , zas na noc Caseine Miceralna stosuje.
 3. Burn24 brałem same przez 2 m-ce i bło ok. Aktualnie mam burn-a na dwa dni. Mogę dokupić? Po Grandzie czuję sie ok. Najgorzej po Alhaburn a później Thyro-Lean. Proszę o pomoc jaka serie sobie zrobic najlepiej bez Alhaburn i Thyri-lean.
 4. Mam pytanie jak stosować taki zestaw Fenix Ground Zero+ Alphaburn+ BRAWN THYRO-LEAN+ Erase Fast Mam jeszcze 20 kapsułek burn24. Proszę o info co z czym stosować. Trenuję na siłowni 3-4 razy na tydzień. Trucht 40min + każdego dnia inną partię mięśni. Ważę 100kg a mierzę 184cm. Mięśnie mam po warstwą tłuszczu. Brzuch najgorzej tzw. koło ratunkowe.
 5. Między czasie kupłem taki zestaw Fenix Ground Zero+ Alphaburn+ BRAWN THYRO-LEAN jak to stosować. Czy dokupić jeszcze Erase Fast? Mam jeszcze końcówkę Burn24 Białko po treningu zostawić, tylko wyrzucić Carbo. Ile białka powinienem przyjąć po treningu siłowym.
 6. Mam 184 Waga 101kg Używam Burn24 trochę zleciało, ale malutko. Kupiłem GrandZero czy łączyć go z czymś aby efekt był szybszy. 3-4razy w tygodniu 40min Trucht 6-7km/h + siłownia 40min. Do tego odżywki, na noc Kazeina. Przed treningiem BCAA Hi-tec po treningu carbo Olimp, a po 15min. Białko Olimp
×
×
 • Create New...