Skocz do zawartości

Dobry spalacz?


Ai.ra

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Aktualnie ważę prawie 53kg. Szukam dobrego spalacza, który pomoże mi wrócić do wagi 48kg. Kiedyś ważyłam 66kg i na Thermo Speed z L-karnityną schudłam do 46kg. Te dwa przestały już działać. Używałam CLA, Cannibal Inferno (po tym dostaję mega trądziku) i paru innych, które nie działają. Zastanawiam się nad 

HI-TECH PHARMACEUTICALS STIMEREX HARDCORE

Czy to jest dobry pomysł?

 

Dieta... po nocach nie jem, słodyczy i pizzy też nie, smażonego też nie. Z ruchem w zimie kiepsko. Zmieniłam właśnie pracę z chodzącej na siedzącą i to jest też problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że żaden trening nie działał na mnie tak dobrze, jak dobry spalacz. Biegać nie mogę.

 

Jedzenie moje wygląda zazwyczaj tak: 40g płatków owsianych górskich, dwa serki wiejskie, jakaś "potrawka" same warzywa mrożone z kotletami sojowymi lub kurczakiem ok 150g kurczaka i 200g warzyw (bez oleju, soli), piwo jedno lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka pełnowartościowego trochę za mało dostarczasz, lepiej dorzucić jeszcze jedną porcję np. wołowiny czy ryby zamiast jednego z dwóch piwek.

Stimerex to lepszy spalacz od wszystkich które do tej pory stosowałeś. Z tych które ja stosowałem lepszy był Fenix Ground Zero, Gaspari Mitotropin i Ampilean Black.

 

Animal Cuts to lipny spalacz, ale popularny bo jest na rynku kilkanaście lat, podobnie Dyma Burn, który w ogóle nie spala tłuszczu, a jego składniki maja jedynie charakter laksacyjny co sam zauważyłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Hyperdive 3.0. Jak na razie biorę drugi dzień. Co czuję to brak chęci jedzenia, brak zmęczenia, chęć działania, 0 pocenia się (niestety). Najlepsze były te, które wylewały pot w czasie snu. Ten niestety tego nie robi. Dobry był Thermo Fusion Stack II ale chyba przestali go produkować. Po Cannibal strasznie mnie paliło w żołądku i przechodziło jedynie po zjedzeniu czegoś.

 

Ta wołowina, jak ma być przygotowana? Tatar może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...