Skocz do zawartości

Trening na rzeźbę


Raczyń

Rekomendowana wypowiedź

Witam.
Mam 17 lat
Waga 76kg
Wzrost: 186 cm.
Od paźdzernika zacząłem ćwiczyć w domowej siłowni.
Głownie skupiałem się na bicepsie, oraz klacie.
Na klatę brałem 35kg po 13 powtórzeń około 6-7 serii na spokojnie. (Wyciskanie na płaskiej)
Na łape brałem po 12kg po 10 powtórzeń 8 serii, z lewą było gorzej, ponieważ słabsza ale nie dawałem za wygraną. (Nie wiem jak to się fachowo nazywa, po prostu hantel w łape i zginanie w łokciu).
Miałem chwile przerwy.
Od poniedziałku zapisuje się na siłownie i biorę się ostro do roboty.
Chciałbym zapytać czy macie jakieś przykładowe plany treningowe, lub moglibyście mi to jakoś rozpisać mniej wiecej na każdy dzień prócz soboty/niedzieli, ponieważ wtedy nie mam dostępu do siłowni.
Co do suplemetacji: Zamówiłem białko, oraz kreatynę- jeśli można też poproszę rozpisanie zażywania tego :)
Jeśli chodzi o dietę, wyliczyłem że potrzebuje 2650 kcal aby utrzymać wagę, więc będę brał to pod uwagę.
Z góry dziękuje za pomoc !
Pozdrawiam ! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz wyliczonego braku białka to stosuj dwie porcje dziennie po około 25g, najlepiej ze śniadaniem i po treningu lub z kolacja. Kreatyne stosuj 5g przed i 5g po treningu, w dzień wolny 5g rano i 5g p południu. Co do treningu to zacznij od treningu obwodowego. Możesz ułożyć i dać do oceny lub poszukać gotowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...