Skocz do zawartości

Ćwiczenie w domu i po za nim - proszę o pomoc


Bezradny

Rekomendowana wypowiedź

Witam. 

Na wstępie troszkę się przedstawie i opiszę. 

Nazywam się Jacek lat 22, mam 163cm wzrostu, więc jestem niziutki, ważę 64kg (mam trochę brzuszka z przodu). Prowadzę własną działalność gospodarczą transportową, więc na siłownie brak mi czasu, ponieważ 5dni w tygodniu jeżdże po Polsce a same weekendy to też nie do końca dobrze, choć zawsze coś.

 

Na szperanie w internecie i szukanie odpowiednich ćwiczeń też nie mam zbyt wiele czasu i tu zaczyna się moja prośba.

Prosiłbym kogoś doświadczonego o pomoc w dobraniu zestawu ćwiczeń czy też sportu, który by pomógł mi zbudować lepszą silwetke - płaski brzuch troszkę bicepsu i klatki piersiowej. Chodzi o normalną sylwetke z rysami mięśni - nie kulturysta;p Ćwiczenia mogę wykonywać w domu czy też przy samochodzie niestety tylko w tych miejscach mam czas i możliwość. Chciałbym zaznaczyć, że na początku będzie ciężko ponieważ zaniedbałem się i nie mam wgl. kondycji i siły fizycznej ;/

Sylwetka to jednak nie tylko jedyny powód dla którego chciałbym ćwiczyć. Brak sportu powoduje u mnie niechęć do działania, brak energi i tycie. Co chciałbym przerwać i budzić się rano z energią i samozapałem ;)

 

Wiem, że będzie cieżko tu coś napisać wam dla mnie sensownego i pewnie napiszecie "poszukaj dokładniej w necie jest tego sporo" ale chciałbym ponownie zaznaczyć że brak mi czasu na szukanie w internecie, ten post piszę w między czasie w pracy już ponad 1h, co powoduje, że jest On nie składny i może być mało zrozumiały. Chciałbym jednak, aby ktoś konkretnie odpisał i rzeczowo na mój post za co będę wdzięczny. 

 

Diete ciężko jest trzymać, gdy nie ma się lodówki w samochodzie (brak narazie takiej możliwości), a kupić nie zawsze można to co by się chciało, lecz staram się unikać najgorszych rzeczy które odkładają się na oponce:).

 

I jeszcze jedno czy na początku zainwestować w jakieś odżywki ? Myslę, że nie, ale o to też bym prosił by ktoś napisał pare słów. 

 

Z góry dziękuję i czekam na pozytywne komentarze. Liczę, że macie dobre serduszka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Sam również niedawno zaczynałem. Nie jest łatwo na poczatku i ja bym Ci radził zacząć od wzmocnienia kondycji, proste ćwiczenia wystarczą.

 

A dopiero potem pomyśl nad rozszerzeniem planu ćwiczeń i najlepiej udaj się do kogoś kto pokaże ci jak je prawidłowo wykonywać.

 

 

Co do suplementów - tez mam pytanie - kupować od razu, czy czekać? I jaki najlepiej? Na co zwracac uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...