Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

  • 3 weeks later...

Ja już wybrałam trenera personalnego. Ćwiczę już z nim od dwóch miesięcy i efekty są naprawdę widoczne. Ustalił mi nie tylko zestaw indywidualnych ćwiczeń, ale również doradził mi, jak mam się zdrowo odżywiać. Treningi te poprawiły moją sylwetką, schudłam, ado tego poprawiłam swoją wydolność i zaczęłam się zdrowo odżywiać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Myślę, że tutaj warto zwrócić uwagę głównie na profesjonalne podejście oraz wiedzę trenera personalnego. Musisz się z nim również dobrze dogadywać aby współpraca była owocna, na forum znajdziesz kilka sprawdzonych ogłoszeń trenerów personalnych, warto z tego skorzystać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ludzie, nie szukajcie trenerów w ten sposób... Popytajcie w środowisku, poszukajcie opinii na forach... Nie róbcie nic na szybko, pochopnie bo traficie na partacza, który zamiast Wam pomóc - zaszkodzi. "Trenerów" teraz jak grzybów po deszczu ale tylko garstka z nich to fachowcy. Warto o tym pamiętać. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 years later...

Do wyboru jest wielu trenerów personalnych i instruktorów fitness. Prawdziwy trener to taki, który nie da Ci jednej diety albo powie, ze takie czy inne ćwiczenia są najlepsze. Bo wszystko to zależy od wielu czynników i indywidualnych predyspozycji. Takie właśnie podejście do podopiecznych mam ja. Zanim przeprowadzę pierwszy trening, spotykam się aby omówić najważniejsze rzeczy, a przed ułożeniem diety obliczam zapotrzebowanie energetyczne, nie daje gotowca ściągniętego z internetu, ale bazuje na moim doświadczeniu, o tym więcej na mojej stronie internetowej wiktoria.fitspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...