Jump to content

porada, jak to zrobić, co jeść, jaki spalacz?


mateoo

Rekomendowana wypowiedź

cześć,

proszę o poradę i info co jeść i jaki spalacz tłuszczu dla mnie?

jakiś czas temu korzystałem z OLIMP THERMO SPEED EXTREME 120 k. SPALACZ

Wiek 37 lat, sport - 3-4 razy w tygodniu bieganie albo spinning, waga 80, wzrost 171, na brzuchu trochę do zrzucenia jest, zdrowie ok, biorę tylko atoris na cholesterol, jedzenie 3-4 razy dziennie, ale czasem niestety śmieciowe, herbata ok, soki i cola nie piję, tylko woda. Kawy nie lubię i nigdy nie piłem.

dzięki za info,

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pytanie czy chcesz iść w stronę Termogeników czyli ze stymulantami ? Jeśli tak to nie ma lepszego połączenia w dwóch płaszczyznach jak Fenix Ground Zero i Alphaburn dobra i tańszą alternatywą dla tego zestawu jest ANS Thermo Craze który łączy w sobie substancje z obydwu przytoczonych ( oczywiście nie wszystkie) i mocniej pobudza  niż Fenix - przynajmniej tak jest w większości  przypadków.

Najtańsza opcja to spalacz Clinical Burn w połączeniu z Johimbiną z Haya Labs.

Jeśli bez stymulantów to polecam Cheetach Non Stim  także w połączeniu z Alphaburn lub Johimbiną.

Śmieciowe jedzenie raczej bym odstawił bo jak będziesz miał nadwyżkę kaloryczną to będzie to Syzyfowa praca , ilość posiłków można zwiększyć do 5 regularnie co np trzy godziny, regularne nawadnianie , sen odpoczynek i regeneracja. Dbaj także o podaż witamin i minerałów. Dla przyspieszenia efektów a także ich utrwalenia można by włączyć też booster metabolizmu np Lean Xtreme z Driven Sports bądź Booster Testosteronu jakim jest Erase Fast. 

Olimp Thermo Speed to taki bardzo LIGHT spalacz😎

PZDR

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz obawy możesz pójść w stronę bez stymulantów decyzja zawsze do Ciebie należy przy czym podane przeze mnie środki ze stymulantami są w pełni bezpieczne nie posiadają w składzie żadnych niedozwolonych substancji i są dla w pełni zdrowych osób - żadnych problemów z układem krążenia, nerwowym , hormonalnym.

Link to comment
Share on other sites

To bardziej medyczne pytanie, jak odstawisz śmieciowe jedzenie to przy jednoczesnym stosowaniu Atoris możesz liczyć na dobre efekty niemniej jednak nie jestem medykiem , z pewnością środki bez stymulantów nie będą kolidowały i pewnie tego bym się trzymał zerknij sobie też na BURN24 to bardzo ciekawy środek i dobrze sprawdzony który ma między innymi pozytywny wpływ na lipidogram i poziom cukru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Burn 24 należy przyjmować 3 razy dziennie po 2 kapsułki na około 20 - 30 minut przed posiłkami zawierającymi węglowodany.

Erase Fast 1 kapsułka ze śniadaniem, druga przed snem.

Są to produkty nie działające doraźnie ani nie obciążające układu nerwowego, także nie musisz sprawdzać tolerancji, zaczynać od małych dawek itp. Cały czas przyjmuj porcje które Ci napisałem. Pamiętaj o regularności i powinienieś być zadowolony z takiego połączenia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie dostarczasz kompletu witamin i minerałów z posiłkami ( o co jest często dosyć trudno) i przy wzmożonym wysiłku fizycznym warto zadbać o taką suplementację. Jeszcze do niedawna było przyjęte iż witaminy rano a minerały wieczorem, teraz szkoła mówi o posiłku porannym lub zaraz po nim, dobrze jest gdy zawiera on choć trochę tłuszczu co ułatwia wchłanianie takich witamin jak A,D,E oraz K. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby wątroba miała tylko takie zmartwienia 🙂 , jak masz obawy to przełóż do obiadu ale to żaden problem, bywa że łyka się np, Fenixa, Alphaburn , do tego Burn 24  i Erase Fast, i witaminy, sam tak raz miałem, jeśli jest zdrowa to nic nie będzie. Nie masz tam nic toksycznego czy obciążającego wątrobę.

Bywa że łyka się np. Fenixa , Alphaburn, Erase i Burn 24 i witaminy, jak masz obawy to przełóż do obiadu ale spokojnie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...