Jump to content

OLIMP Thermo Speed Extreme opinie i efekty  

4 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   8
  • Dobry
   3
  • Przeciętny
   11
  • Słaby
   82
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Spalanie tłuszczu
   2
  • Pobudzenie i energia
   14
  • Kontrola apetytu
   9
  • Brak działania
   91


Rekomendowana wypowiedź

OLIMP Thermo Speed Extreme - opinie, efekty i skutki uboczne

Olimp Thermo Speed Extreme – jest to jeden z najpopularniejszych spalaczy tłuszczu na rynku, ale czy skuteczny? To specjalnie zaprojektowana formuła składników aktywnych których głównym celem jest redukcja zapasowej tkanki tłuszczowej, ograniczenia naszego apetytu oraz dostarczenie dużej dawki czystej energii. Suplement ten pojawił się na rynku wiele lat temu i doczekał się wielu udoskonaleń oraz zmian. Dobrze sprawdza się zarówno u osób początkujących jak i tych nieco bardziej zaawansowanych.

OLIMP Thermo Speed Extreme - opinie, efekty i skutki uboczne

Skład Thermo Speed Extreme bazuje na sprawdzonych ekstraktach roślinnych które od wielu lat wykorzystywane są w większości produktów na rynku. Oparty jest on między innymi o ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z zielonej herbaty czy czarnego pieprzu. Największą objętość składu spalacza Olimp Thermo Speed Extreme zajmuje jednak l-tyrozyna – aminokwas bardzo często stosowany w spalaczach tłuszczu oraz energetykach. Co najistotniejsze każdy ze składników aktywnych został dobrany w taki sposób aby zachować pełne bezpieczeństwo oraz uzupełniające działanie pozostałych. Suplement ten wyróżnia się także dużą zawartością kofeiny, co z pewnością docenią osoby aktywne fizycznie oraz potrzebujące solidnego zastrzyku energetycznego.

Thermo Speed to produkt który stara łączyć się składniki bezpieczne oraz skuteczne w optymalnych proporcjach. Każde z nich odpowiadają za inne aspekty i procesy związane z odchudzaniem takie jak przyspieszenie metabolizmu, działanie diuretyczne czy też antyoksydacyjne. Ze względu na wspomnianą już obecność kofeiny suplement ten nie jest przeznaczony dla osób z chorobami układu krążenia bądź nadciśnieniem. Jego stosowanie należy rozpocząć od minimalnych porcji w celu sprawdzenia własnej tolerancji organizmu. Produkt ten możemy nabyć w kilku wariantach dotyczących wersji opakowania – od 30 do 120 kapsułek.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie przereklamowany produkt, spalaczem bym go raczej nie nazwał bo poza synefryną nie ma tam nic co by mogło spalać tłuszcz, no chyba, że kofeina, ale kupując ten środek swego czasu jako spalacz liczyłem na wsparcie redukcji tłuszczu. 1-2 kap. - odczucia jak po kawie, 3 kap. ból głowy i żołądka, nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...