Skocz do zawartości

Ławeczka


Rykez

Rekomendowana wypowiedź

Witam, w związku z obecną sytuacją postanowiłem kupić sprzęt do domu. Zamówiłem już niezbędne sprzęty m.in. stojak na gryf, gryf, 2 hantle i obciążenie, poza ławeczką i tutaj rodzi się pytanie jaką wybrać? Znalazłem tylko 3 typy, które były w interesujących cenach, a dokładniej: Ławka treningowa HS-1030, Ławka regulowana do ćwiczeń MH-L115 - Marbo Sport i MH-L114. Mam dosyć niski budżet i nie mogę sobie pozwolić na zbyt drogi sprzęt. Budżet wynosi tak do 350zł (najlepiej z dostawą). Dopiero zaczynam moją przygodę z siłownią, aktualnie najwyższy ciężar jaki wycisnąłem, to 60kg na 5 powtórzeń. Oczywiście jeżeli ktoś ma inne propozycję w tej cenie to bardzo bym prosił o podanie. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ławkę z Marbo sport i była bardzo ok, nie pamiętam dokładnie jaki model. Na pewno unikałbym ławek no name z allegro z przyrządami do rozpiętek i innymi bajerami, zazwyczaj są mega podatne na uszkodzenia, a naprawa w zasadzie nie możliwa. Celuj właśnie w marbo sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Taką ławeczkę sobie kupiłem i z tego zakupu jestem najbardziej zadowolony. 

Adidas to moja ulubiona firma sportowa i nigdy się nie zawiodłem, a kupowałem jako laik bez specjalnej wiedzy.

Jest bardzo masywna i jedna konstrukcja sprawia, że przy odkładaniu sztangi z ciężarem nie obawiamy się o chwiejące stojaki itd. Odkładam uderzając w stelaż i następnie na haki. Modlitewnik i dźwignia na nogi, gdzie regulujemy sobie obciążenie tylko dopełnia zadowolenia.

Również jak się położysz na leżąco to czujesz się stabilnie. N ławkach na siłce czasami miałem wrażenie, że można łatwo z nich spaść, a stojaki wolnostojące przy odkładaniu ciężaru ze zbyt dużym impetem wynikającym ze zmęczenia tylko irytowały.  

image.jpeg.c232aaec08f7f1802424a4c66ef992a4.jpeg

Polecam zatem coś na ten wzór. Wiadomo, że są firmy bardziej specjalizujące się w sprzęcie do treningu siłowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...