Skocz do zawartości

Dobór spalacza/y


Tofik

Rekomendowana wypowiedź

Jestem tu nowy i chciałbym przywitać forumowiczów. Potrzebowałbym pomocy przy doborze spalacza/y. Mam 36 lat. Z powodu problemów z kolanami muszę schudnąć. Ważę w tej chwili 91 kg i chciałbym w ciągu 2 miesięcy osiągnąć wynik jak najbliżej 80 kg (realne wydaje się 85 kg) Przy okazji chciałbym poprawić wygląd brzucha, który mam mocno otłuszczony. Zamierzam ćwiczyć interwały i cardio. Dodatkowo dieta lekko redukcyjna. Z chciałbym zmieścić się w kwocie 300-350 zł/cykl. Myślałem o OxyFX lub Gat Superburn ale być może lepiej w mojej sytuacji zadziałałby inny spalacz. Prośba o Wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie spalaczy zdecydowanie lepsze właściwości posiada GAT SuperBurn i jest on jednocześnie bardzo dobym wyborem na pierwszy kontakt z tego typu suplementami, ponieważ posiada bardzo przemyślany skład i niski udział substancji o charakterze pobudzającym. Jeśli jednak chciałbyś sięgnąć po suplement o większym potencjale dotyczącym działania w zakresie wzrostu energii to możesz zerknąć na Pure Clinical Burn, wypada bardzo ekonomicznie i zbiera świetne opinie. 

 

Warto typowy spalacz termogeniczny połączyć ze środkiem który również będzie promował utratę tłuszczu, lecz korzystając z innych szlaków metabolicznych. W twoim przypadku odpuściłbym sobie boostery metabolizmu skoro dopiero zaczynasz i sam trening będzie w dużym stopniu przyspieszał przemianę materii, natomiast idealną opcją jest suplement oddziaływujący na trudną tkankę tłuszczową zgromadzoną wokół brzucha. Najlepszym tego typu środkiem na rynku jest obecnie Evolab Alphaburn, który śmiało możesz łączyć z każdym z wymienionych wcześniej spalaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Właśnie szukam tych spalaczy w sklepach internetowych. Zamierzam kupić Alphaburm ale jeszcze nie wiem czy zdecydować się na GAT SuperBurn czy Pure Clinical Burn. Czytam opinie, ale oba mają jednoznacznie pozytywną.

Dodam jeszcze małe sprostowanie. Tak na prawdę nie zaczynam treningu bo prowadzę aktywny tryb życia- jeżdżę rowerem, gram w tenisa. Po prostu zamierzam bardziej usystematyzować aktywność fizyczną i dołożyć interwały. Myślę jednak, że nie będzie to miało wpływu na dobór spalacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto poprostu zakupić u pewnego sprzedawcy i wtedy nie musisz martwić się o orginalność suplementów. Często na aukcjach na znanym portalu sprzedawcy celowo dopisują takie frazy jak USA, Mocna wersja itp. a często nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Jak szukasz pewnego źródła to najlepiej kup w BestBody, ja biorę od nich suplementy od paru lat i j nigdy nie byłem zawiedziony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzien dobry. Zaczynam przygodę ze spalaczami. Zakupiłam cannibal claw i Alphaburn. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu ,jem raczej nieregularnie ale pije bardzo duzo wody. Czy kombinacja środków jest dobra ? I jak je stosować? Bede wdzięczna za odpowiedz doświadczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej. Najlepiej stosować to wg. takiego schematu:

 

Cannibal Claw 1 kapsułka rano po obudzeniu, druga przed treningiem lub obiadem i trzecia opcjonalnie przed snem

Alphaburn 1 kapsułka po przebudzeniu, druga przed treningiem lub obiadem oraz trzecia pomiędzy posiłkami, choć to porcja opcjonalna. Zaczynaj zawsze od mniejszej dawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć zakupiłem sobie Termal pro v 4 chciał bym połączyć go z Target A2 czy to dobre połączenie jak proponujecie to łączyć ze sobą. Ja myślałem  żeby Targeta rano na czczo a Termala  tak ok 14 przed posiłkiem i przed treningiem. Czy to dobry pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie patrząc na skład można stosować je tak jak napisałeś, z tym że akurat Thermal Pro produkowany jest przez firmę Revange, która jest słynna z afer i skandalicznych warunków produkcji swoich suplementów. Tak naprawdę w składzie może być tam dosłownie wszystko a każda kapsułka działać inaczej, więc nie da się określić tego produktu. Target A-2 najlepiej byłoby przyjmować od 2 do 3 razy dziennie po jednej kapsułce na pusty żołądek. Np. po przebudzeniu, przed ćwiczeniami oraz na 30 minut przed kolacją

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...