Jump to content

TREC NUTRITION ClenBurexin opinie  

5 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   1
  • Dobry
   2
  • Przeciętny
   11
  • Słaby
   98
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Hamowanie apetytu
   4
  • Redukcja wagi
   5
  • Pobudzenie i koncentracja
   7
  • Brak działania
   93


Rekomendowana wypowiedź

Trec Clenburexin - opinie i efekty

Trec Clenburexin - opinie i efekty oraz skutki uboczne

TREC Clenburexin – to popularny spalacz tłuszczu opierający swoje właściwości o podniesienie naszej naturalnej termogenezy. Bardzo często wykorzystywany również jako energetyk przed aktywnością fizyczną bądź umysłową. Jego skład opiera się przede wszystkim o ekstrakty roślinne które są również bardzo popularne w większości spalaczy tłuszczu na rynku. Wszystkie składniki posiadają naturalne pochodzenie i nie wykazują u osób zdrowych żadnego negatywnego wpływu na zdrowie. Obecna wersja Clenburexin oparta jest między innymi o takie składniki jak ekstrakt z zielonej herbaty, aminokwas l-tyrozyna oraz 200 mg kofeiny porcji dziennej. Taka dawka zapewnia przyzwoity wzrost energii oraz skupienia i jest świetną opcją dla osób nie tolerujących smaku kawy.

W większości składniki zawarte w spalaczu tłuszczuTrec Clenburexin działają oczyszczająco na organizm, są źródłem wielu cennych antyoksydantów które niszczą wolne rodniki oraz oczyszczają nasze ciało z metabolitów wtórnych. Istotną częścią składu tego produktu stanowią cenione przyprawy takie jak pieprz kajeński, imbir oraz pieprz czarny. Ten ostatni jest źródłem piperyny która może nasilać wchłanialność wszystkich pozostałych składników pochodzenia roślinnego. Cechą charakterystyczną jest również odczuwanie delikatnego ciepła co może być spowodowane połączeniem tych substancji.

Sam Clenburexin jest produktem, który znajduje się na rynku suplementów od wielu lat i wciąż cieszy się niemałą popularnością. Niestety jest to kolejna już wersja tego produktu i jak bywa w wielu przypadkach skład niestety modyfikowany jest w nieprzemyślany sposób, a co za tym idzie produkt jest znacznie mniej skuteczny od jego poprzednich wersji. Suplement ten nie zawiera żadnych składników hormonalnych, w związku z tym może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...