Jump to content

Scitec Revex-16 opinie  

2 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   1
  • Przeciętny
   1
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tłuszczu
   1
  • Przyspieszenie metabolizmu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak efektów
   1


Rekomendowana wypowiedź

Adipokill - zdecydowanie najskuteczniejszy spalacz w swojej kategorii cenowej. Charakteryzuje się wielokierunkowym skutecznym działaniem. Jest suplementem diety należącym do spalaczy termogenicznych.
 

 • Skutecznie spala tłuszcz
 • Zapobiega odkładaniu tłuszczu
 • Hamuje nadmierne łaknienie
 • Przyspiesza metabolizm
 • Dodaje energii
 • Usuwa wodę podskórną

Scitec Revex-16skierowany jest do osób chcących w krótkim czasie poprawić swoją sylwetkę, a przede wszystkim pozbyć się uporczywego tłuszczu zapobiegając przy tym efektowi "jojo".

Revex-16 jest zaawansowanym nowoczesnym spalaczem tłuszczu działającym wielowektorowo. Poza działaniem termogenicznym, energetyzuje, poprawia nastrój, a także wpływa pozytywnie na nasz metabolizm.
Należy unikać stosowania innych środków stymulujących podczas przyjmowania Adipokill'a. Wzmacniać mozna tylko niestymulującymi środkami spalającymi tłuszcz jak np. L-karnityna lub Pentacarn.
 

SCITEC_AdipokillZdjecie.jpg

W skład Scitec Nutrition Adipokill wchodzą:

Garcinia Cambogia - czyli drzewo Tamaryndowca. Zawiera HCA (Hydroksykwas Cytrynowy) - hamuje proces lipogenezy (powstawanie tłuszczu z węglowodanów i białek) dzięki czemu ogranicza odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki zwiększeniu zasobów glikogenu redukuje łaknienie, które bardzo często jest przyczyną niepowodzenia wszelkiego rodzaju planów dietetycznych. Wykazuje właściwości kataboliczne względem tłuszczy i antykataboliczne względem białek, tym samym pomagając w uzyskaniu szczuplejszej, bardziej umięśnionej sylwetki.

Kofeina - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Ekstrakt Zielonej Herbaty - eliminuje wolne rodniki, zapobiega nowotworom, zawiera Katecholaminę EGCG, która hamuje procesy dezaktywacji i usuwania z organizmu Adrenaliny. Dzięki temu działa synergistycznie zarówno z naturalną Adrenaliną jak i związkami naśladującymi jej działanie.

Fenyloetyloamina - wykazują właściwości stymulacyjne, podnoszą poziom Dopaminy, zwiększają poziom energii, poprawiają nastrój, redukują zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Ketony Maliny - związki swoją budową przypominające kapsycyne i synefryne - hamują apetyt, wzmagają lipolizę (uwalnianie kwasów tłuszczowych zgromadzonych w tkance tłuszczowej) oraz termogenezę (wykorzystanie kwasów tłuszczowych w procesach energotwórczych), łagodzą stany depresyjne oraz pozytywnie wpływają na koncentrację i procesy myślowe.

 

źródło: www.bestbody.com.pl

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

W okresie letnim dobry spalacz na pierwszy kontakt, nie pobudza za mocno, zjazdów nie ma, a oddatek zielonej herbaty i ketonów pomaga nie tylko przy redukcji, ale też wpływa antyoksydacyjnie. Myślę, że dla osób, które nie spożywają kofeiny lub nadmiar im szkodzi, to jest to właśnie spalacz dla nich. 

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

jak jeszcze spalacz ten miał nazwę adipokill to miał bardzo fajny skład, ten to totalna porażka biorąc pod uwagę obecny rynek spalaczy tłuszczu, nawet jak na warunki UE kiepski skład, co nowsza wersja to gorsza, zresztą nie pamiętam ani jednego produktu scitec'a którego nowsza wersja nie byłaby gorsza od poprzedniej (big bang, hot blood, adipokill/revex, itd. itd.)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...