Skocz do zawartości

Darmowa nieograniczona aplikacja do planowania treningów


Rekomendowana wypowiedź

Dziennik Treningowy - Strive - autor Artur Fijał

unnamed.webp.5be9c2bcd0266b7067374f913f61fa56.webp

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koalasoft.gymnasium

IOS  https://apps.apple.com/lv/app/strength-log-strive/id6449553638


Funkcje:

-Stwórz nieograniczoną liczbę planów treningowych z istniejącej bazy ćwiczeń. Grupuj treningi za pomocą tagów według własnych potrzeb. Jeden dziennik treningowy do przechowywania wszystkich planów treningowych na zawsze.

-Zapisuj treningi swoich planów lub zacznij pusty trening, jeśli wolisz nieplanowane treningi to moja aplikacja do ćwiczeń na to pozwala.

-Używaj timera odpoczynku między seriami i skup się na treningu na siłowni.

-Pulpit - Stwórz osobisty ekran główny z widżetami! Masz do wyboru wiele widżetów o różnych rozmiarach, takich jak: regularność treningów, treningi w tym tygodniu, progres metryki ćwiczeń lub treningów, ostatnia kopia zapasowa, wykres wagi. Wszystkie potrzebne dane i motywacja zawsze gdy otwierasz dziennik treningowy.

-Używaj specjalnej klawiatury - sprawia ona, że trening z aplikacja do ćwiczeń jest szybki i banalnie prosty.

-Sprawdzaj historię wykonania ćwiczenia podczas treningu, aby zobaczyć, jaką wagę używałeś kilka treningów temu na siłowni.

-Dodawaj notatki, aby poprawić swoją technikę, zapamiętać ustawienia maszyny, nazwę siłowni lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz.

-Po zakończonym treningu ustaw sugerowane obciążenie i powtórzenia na kolejny trening raz, aby zapewnić progresywne przeciążenie i optymalną hipertrofię, dziennik treningowy ci w tym pomoże

-Offline - wiem, że niektóre siłownie mają słaby zasięg, więc moja aplikacja do ćwiczeń nie wymaga połączenia z internetem

-Bez śledzenia danych - twoja prywatność ma dla mnie znaczenie, dziennik treneningowy osobisty niczym pamiętnik

-Backup - zawsze możesz wykonać kopię zapasową swoich danych

-Wykresy i statystyki - sprawdź, jak progresujesz na przestrzeni czasu dla konkretnego ćwiczenia lub planu treningowego, aby upewnić się, że plan treningowy działa. Łatwo sprawdzisz także swoje maksymalne obciążenia i inne rekordy, to co powinien mieć każdy dziennik treningowy.

-Ogólne notatki dziennie - zanotuj wszystko, jedna aplikacja do ćwiczeń gdzie możesz mieć wszystko, co uważasz za związane z twoją przygodą fitness i siłownia

-Pomiary wagi i obwodów

unnamed(1).thumb.webp.e80cb4f55b83b1a0c32abec2e5b188e0.webpunnamed(2).thumb.webp.1cb21a5882d1633ecb4310010e415c57.webpunnamed(3).thumb.webp.83bbf76ac079eac69417ce8ca8aca46d.webp

Edytowane przez szpaleta
zmiana ustawienia grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wspominałem o stworzeniu apki która będzie darmowa i w pełni funkcjonalna. Dzisiaj trafiłem na taką aplikacje i od razu wrzucam na forum byście również mogli ją przetestować. Idea która przyświeca właścicielowi Arturowi Fijał jest godna podziwu i zasługuje na mega podziękowania. 💪

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minutes ago, Artur Fijał said:

Hej, tu autor, dzięki za miłe słowa!
Mam nadzieje że aplikacja pomoże osiągnąć cele jak największej ilości osób :)
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało i dzięki za wrzucenie apki na forum. 

jestem tu z zaproszenia użytkownika @szpaleta.
Stworzyłem ją bo miałem już dość apek które limitują treningi/rutyny. A apka której używałem wrzuciła za paywall jeszcze inne funkcje który były wcześniej darmowe i miarka się przebrała.
Mam jeszcze masę pomysłów co dodać do apki, ale robie to po godzinach więc idzie mozolnie :)
 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema @Artur Fijał, Dziękuje za odpowiedź na zaproszenie do naszego forum, sporo nas łączy - również jak Ty działamy nonprofit by dzielić się swoim doświadczeniem i wspierać sportową społeczność.

Aplikacja Strive którą stworzyłeś jest mega dobrym rozwiązaniem dla każdego kto trenuje. Sam przeniosłem swoje treningi z własnego systemu podsumowań stworzonego w exelu do aplikacji Strive. Proste i bardzo intuicyjne rozwiązania ułatwiają zrealizowanie swoich rutyn treningowych. Najciekawsze funkcje które przypadły mi do gustu to automatyczna przerwa, podpowiedzi w rubrykach ilości powtórzeń wykonywanego ćwiczenia zgodnie z parametrami wprowadzonymi w wykonanej serii, nieograniczona ilość programowania treningowego, bardzo łatwe dodawanie własnych ćwiczeń i możliwość ich edycji.  Niewiarygodne że tego typu aplikacja jest zupełnie za darmo jestem pełen podziwu za ten projekt. Oczywiście polecam każdemu kto szuka w pełni funkcjonalnego systemu planowania i podsumowania treningowego. 

Wiem że nieustannie pracujesz nad rozwojem aplikacji dlatego chciałbym dołożyć swoje spostrzeżenia które mógłbyś rozważyć podczas kolejnych aktualizacji

- Możliwość graficznego udostępnienia wykonanego treningu (full screen z podsumowania treningu) Chciałbym w ten sposób kontynuować prowadzenie swojego dziennika treningowego udostępniając na forum swoje treningi. Wiem że jest podobna funkcja która umożliwia udostępnienie linku do treningu lecz osoby nie posiadające aplikacji nie będą mogły wyświetlić zawartości. 

- Fajnie było by móc zaprosić znajome osoby i przeglądać ich treningi - funkcje społecznościowe były by mega fajnym dodatkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 7/20/2024 at 7:19 AM, szpaleta said:

Siema @Artur Fijał, Dziękuje za odpowiedź na zaproszenie do naszego forum, sporo nas łączy - również jak Ty działamy nonprofit by dzielić się swoim doświadczeniem i wspierać sportową społeczność.

Aplikacja Strive którą stworzyłeś jest mega dobrym rozwiązaniem dla każdego kto trenuje. Sam przeniosłem swoje treningi z własnego systemu podsumowań stworzonego w exelu do aplikacji Strive. Proste i bardzo intuicyjne rozwiązania ułatwiają zrealizowanie swoich rutyn treningowych. Najciekawsze funkcje które przypadły mi do gustu to automatyczna przerwa, podpowiedzi w rubrykach ilości powtórzeń wykonywanego ćwiczenia zgodnie z parametrami wprowadzonymi w wykonanej serii, nieograniczona ilość programowania treningowego, bardzo łatwe dodawanie własnych ćwiczeń i możliwość ich edycji.  Niewiarygodne że tego typu aplikacja jest zupełnie za darmo jestem pełen podziwu za ten projekt. Oczywiście polecam każdemu kto szuka w pełni funkcjonalnego systemu planowania i podsumowania treningowego. 

Wiem że nieustannie pracujesz nad rozwojem aplikacji dlatego chciałbym dołożyć swoje spostrzeżenia które mógłbyś rozważyć podczas kolejnych aktualizacji

- Możliwość graficznego udostępnienia wykonanego treningu (full screen z podsumowania treningu) Chciałbym w ten sposób kontynuować prowadzenie swojego dziennika treningowego udostępniając na forum swoje treningi. Wiem że jest podobna funkcja która umożliwia udostępnienie linku do treningu lecz osoby nie posiadające aplikacji nie będą mogły wyświetlić zawartości. 

- Fajnie było by móc zaprosić znajome osoby i przeglądać ich treningi - funkcje społecznościowe były by mega fajnym dodatkiem 

 


Hej, dzięki za opinię!
1. Opcja udostępniania jest do poprawy niebawem i na pewno wezmę tę potrzeby pod uwagę
2. Będę szczery, nie planuję funkcji społecznościowych, ale nigdy nie mów nigdy

Edytowane przez Artur Fijał
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...