Skocz do zawartości

Poprawny odblok, słaba erekcja.


sztofkrzy

Rekomendowana wypowiedź

Panowie jesteście moja ostatnią deską ratunku. Proszę o pilną pomoc. Jeśli uda się komuś rozwiązać mój problem-zapłacę, odwdziecze się, powiedzcie tylko co potrzeba. Przejdę do opisu sytuacji.
Cykle sterydowe rozpocząłem około 12 lat temu. Zacząłem od teścia, kilka razy dodałem po innych środkach tj tren, Deca, wino, tura, oxa, laczylem z testosteronem, nigdy więcej jak 2 środków nie używałem. Przyznaje się zaniedbywalem odbloki, od kilku lat mam problem z erekcją-tzn penis nie jest tak twardy jak powinien być, A jądra nie wróciły do wielkości. Ostatni "poprawny" odblok udał mi się jakieś 4 lata temu. Jądra powiększyły się A penis był twardy jak powinien. Po kilku miesiącach znowu pojawiła się atrofia i słaba erekcja. Następnie wszedłem na kolejny cykl na teścia kilka miesięcy. Odblokowalem się po nim, ale jądra nie wróciły i dalej problem z erekcją. Poszedłem do androloga, lekarz zobaczył badania, zrobił usg jąder i wszystko było ok, powiedział że potrzebuje czasu i dojdzie wszystko do ładu- nie doszło. Jakieś ponad 1,5 roku temu wszedłem znowu na teścia 500 co 5 dni, przyjmowalem podczas hcg poniedziałek i czwartek po 500iu. Po zakończeniu cyklu odblokowalem się 20 tyś hcg oraz 30 tabsami clomidu. Poszedłem po 2 miesiącach do Androloga z badaniami, lekarz powiedział że odblok się udał i żebym przyszedł za 2 miesiące z badaniami. Ich wyniki były następujące: testosteron 986 240-870, estradiol 20 <44, fsh 11,82 0.95- 11,95, lh 9,10 0,57- 12,07. Lekarz powiedział że musi spaść fsh do poziomu okolo 4 i wróci do normy. W sumie to na tyle, kazał uzbroić się w cierpliwość i dał tadalafil 5mg. Udałem się do znajomego który z dopingiem jest obeznany. Polecił wziąć 15 tyś hcg po 1000 e2d, do tego arimidex na zbicie estro i tak zrobiłem. Proviron wziąłem rano i wieczór, łącznie 90 tabsow. Nic to nie pomogło. Jądra są dalej małej wielkości A erekcja słaba. Tzn nie mam twardości. Każdy rozkłada ręce A lekarz każe czekać, od odbloku minęło około 7 miesięcy. Panowie, potrzebuje realnej pomocy. Kto mnie wyleczy to na prawdę odwdziecze się jak chcecie. Może być kasa może być cokolwiek. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli coś przeoczyłem lub czegoś nie napisałem proszę dać znać A odpisze jak najszybciej. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się niestety, że źle trafiłeś. Tutaj z osób wypowiadających się wszyscy od początku bazują na zdrowej diecie i treningu.

Stąd też nikt nie stosował dopingów i nie będzie wiedział jak pomóc, oprócz odesłania do lekarzy specjalistów. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi też nie mogę za bardzo pomóc, ponieważ temat dopingu jest dla mnie obcy.

Jedyne co przychodzi mu do głowy to zrobić badania na poziom hormonów z krwi i porównać z poprzednimi czy coś się zmienia w kierunku normalizowania ich poziomu.

Druga opcja to stały kontakt z lekarzem który cię prowadzi ale też nie zaszkodzi zasięgnąć porady innego lekarza aby mieć szerszy obraz sprawy.

Trzecia opcja to skoro chcesz wydać pieniądze to może  zainwestować w kogoś kto się podaje za specjalistę. Trafiłem na reklamę terapii zastępczej proponowanej przez lekarza i byłego kulturystę Macieja Koźmińskiego. 

Może spróbuj się skontaktować z gościem  który raczej na 99% brał i sam prowadzi praktykę w takim zakresie.

Tylko pamiętaj że może być tendencyjny i bardziej namawiać w kierunku kolejnych hormonów. Bardziej bym się kontaktował z nim z konkretnymi pytaniami wtedy może też coś podpowie albo zna innego lekarza który faktycznie zaopiekuje się twoim przypadkiem.

Poniżej jego instagram

https://www.instagram.com/dr_zdrowo.sportowo/

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...