Jump to content

ACTIVLAB Machine Man Burner opinie  

7 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   4
  • Dobry
   4
  • Przeciętny
   60
  • Słaby
   6
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tłuszczu
   5
  • Wzrost wytrzymałości
   4
  • Kontrola Łaknienia
   27
  • Brak działania
   38


Rekomendowana wypowiedź

Activlab  Machine Man Burner - opinie i efekty oraz działanie i skutki uboczne

Activlab Machine Man Burner opinie i efekty

Activlab Machine Man Burner – to popularny termogenik i spalacz tkanki tłuszczowej, który łączy w sobie aż kilkanaście składników o wielokierunkowym działaniu. Suplement ten uchodzi za jeden z najbardziej rozbudowanych spalaczy tłuszczu o zróżnicowanych właściwościach. Do jego najciekawszych substancji z pewnością możemy zaliczyć ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, l-karnityną, ekstrakt z Garcinia cambogia pieprz Cayenne – naturalne źródło kapsaicyny. Activlab jako jeden z nielicznych producentów nie zapomniał uzupełnić składu swojego suplementu o bardzo ważne składniki witaminowe oraz mineralne. Wśród nich możemy znaleźć te, które wspierają funkcjonowanie mięśni oraz chrom, pierwiastek regulujący poziom cukru we krwi.

Spalacz tłuszczu Machine Man Burner dzięki tak dużej różnorodności składników może być bardzo cennym produktem uzupełniającym naszą dietę redukcyjną. Jego istotnym plusem jest działanie na wielu płaszczyznach, zarówno pod kontem termogenicznym jak i lipotropowym. Wspiera także układ mięśniowy oraz dba o prawidłowe trawienie dzięki obecności takich składników jak między innymi imbir. Nie zabrakło tutaj także diuretyków oraz antyoksydantów do walki z nadmiarem toksyn i wolnych rodników. Ich nadmiar może powodować zaburzenia pracy naszego ciała i liczne dolegliwości zdrowotne. Dzięki ekstraktowi ze skrzypu polnego produkt ten z pewnością docenią również kobiety. Jest to bardzo pożądany składnik który wpływa na naszą urodę.

Pamiętajmy, że Machine Man burner jest również źródłem kofeiny dlatego nie powinien być stosowany w porach wieczornych bądź przez osoby z nadwrażliwością na ten składnik. Bardzo dobrze sprawdza się jednak u osób aktywnych fizycznie, które cenią sobie dodatkowe doładowanie energetyczne. Ilość każdego ze składników została podana na porcję dzienną – 4 kapsułki, jednak osoby początkujące powinny zacząć od połowy tej porcji.

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 11 months later...

Mój pierwszy "spalacz"- zawartość kofeiny i innych składników powodował delikatne ciepło na treningach, ale łykanie 4 kapsów było mało wygodne. Poza podniesioną termogenezą nie zauważyłem spadków masy ciała czy też zmiany w obwodach, ot taki sobie suplemencik-witaminki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...