Skocz do zawartości

Redukcja - pytanie, porady


Rekomendowana wypowiedź

Witam. Mam 15 lat i chciałbym rozpocząć redukcję tkanki tłusczowej.

Mam pytanie jakie ćwiczenia byście mi polecili i suplementy? Tylko jeśli chodzi o suplementy to takie żebym mógł je brać równocześnie z lekami na astmę i alergię czyli takie lekkie. Przedewszystkim jaką diete stosować i ćwiczenia? Prosiłbym o porady, jak coś to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pewnie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale w Twoim wieku, kiedy metabolizm na prawdę jest szybki, nie są potrzebne żadne suplementy wspierające redukcję tłuszczu i samym treningiem oraz odpowiednim jedzeniem sobie poradzisz z tłuszczem. Jeśli już coś koniecznie potrzebujesz, to w innym temacie pytałeś o Burn24, który może być w Twoim przypadku stosowany. Nie zawiera stymulantów, ani żadnych składników kolidujących z astmą.

 

Jeśli chodzi o ćwiczenia, to na dobrą sprawę, jeśli nie interesują Cię "hantle i ciężary" wystarczy sam trening aerobowy (bieganie, pływanie, rower, itd.). W miarę możliwości tak często jak tylko dasz radę (oczywiście bez przesady, nie 7 dni w tygodniu po dwa razy dziennie).

 

Co do jedzenia to unikaj przetworzonych rzeczy, bogatych w cukry proste, a bazuj na produktach typu: mięsa chude, ryby, nabiał chudy, pieczywo razowe, zboża pełnoziarniste, kasze, ryże, makarony razowe, jaja, warzywa, orzechy, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...