Jump to content

ANS Thermo Craze - opinie i działanie  

5 members have voted

1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

• Znakomity
      114
    • Dobry
      17
    • Przeciętny
      2
    • Słaby
      6
  2. 2. Ocena działania

• Redukcja tłuszczu
      122
    • Hamowanie łaknienia
      34
    • Pobudzenie i energia
      28
    • Brak działania
      5

Rekomendowana wypowiedź

ANS Thermo Craze

Jest to jeden z najlepszych reduktorów tkanki tłuszczowej jakie kiedykolwiek były dostępne i z pewnością topowy spalacz tłuszczu najnowszej generacji. W całości oparty o składniki posiadające potwierdzone działanie przez niezależne badania kliniczne. Doskonale sprawdza się zarówno na samym początku redukcji, jak i również w walce z najbardziej uporczywą tkanką białą.

• Szybka i skuteczna redukcja zbędnego tłuszczu
  • Doskonałe pobudzenie do aktywności
  • Kontrola apetytu na najwyższym poziomie
  • Składniki o udowodnionym działaniu

Spis treści

ANS Thermo Craze - opinie, efekty i analiza

Thermo Craze - opinie

Mimo stosunkowo krótkiego stażu na Europejskim rynku spalacz ten zdobył już sporą popularność, sięgają po niego zarówno kobiety jak i mężczyźni. Możemy spotkać się z wieloma pozytywnymi opiniami i recenzjami na Jego temat, a na szczególną uwagę zasługują opinie osób, które porównują Thermo Craze do wielu kultowych spalaczy i podkreślają Jego wyższość. W Stanach Zjednoczonych, gdzie produkt ten cieszy się znacznie większą popularnością możemy znaleźć setki szczegółowych opinii potwierdzonych dziennikami i codziennymi relacjami użytkowników.

Spalacz Thermo Craze - efekty

Suplement ten uchodzi obecnie za jeden z najskuteczniejszych spalaczy termogenicznych dostępnych na rynku, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w Jego formule składu. Zawiera najlepsze dostępne składniki stosowane w reduktorach tłuszczu, w tym między innymi opatentowaną Paradoxine oraz Alpha Johimbinę o potwierdzonym działaniu w zakresie zwalczania otyłości brzusznej. Dzięki obecności kilku markowych składników mamy pewność ich pochodzenia i gwarancję najwyższej jakości używanych surowców.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2566681
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28784948
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6276200
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28106738

Thermo Craze - okiem eksperta

Thermo Craze to produkt który został bardzo dokładnie przemyślany i Jego bazę stanowią najcenniejsze składniki jakie możemy zastosować w spalaczach tłuszczu. Bardzo dobrze sprawdzi się na każdym etapie redukcji, zarówno u osób z dużą nadwagą, jak i również poszukujących środka na tzw. ostatni szlif. Jeśli zatem nie mamy żadnych problemów z sercem czy wysokim ciśnieniem, jest to jedna z najlepszych opcji na rynku. Spełni oczekiwania osób szukających skutecznego spalacza, dobrego blokera apetytu oraz energetyka o sporym potencjale. Suplement ten znalazł się również wysoko w uznanym rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

• 1 month later...

Dla mnie jeden z obecnie najlepszych spalaczy tłuszczu, nie tylko dobrze pobudza, ale przede wszystkim efekty widać w lustrze, szczególnie boczki dobrze spadły. Brałem 2 razy i za każdym razem byłem z tego środka zadowolony, więc polecam, a mało co na mnie działa, a stosuję je od kilku lat.

• 4 weeks later...

Wszedłem w posiadanie tego środka nieco przypadkowo, nie mniej na pierwszy raz zapodałem sobie połowę kapsułki. Coś poczułem, ale działania termogenicznego nie bardzo, więc zdecydowałem się dać całą i tutaj efekty doraźne były już bardzo fajnie odczuwalne. Trochę miałem obawy czytając o sile pobudzenia tego spalacza, ale przynajmniej u mnie było dość łagodnie. Na treningu za to mogłem wykręcić koszulkę, bardzo fajna sprawa na redukcji. Następnym razem połączę z Alphaburnem bo wiele ludzi chwaliło na innych forach takie połączenie.

• 1 month later...

Dziękuję za polecenie w innym temacie. Jestem po prawie całym opakowaniu tego środka i 4 kilogramy poszło można powiedzieć gładko, mogłoby być pewnie lepiej, ale z dietą leżałam na całej linii i trochę treningów mi wypadło. Teraz chce się wziąć mocno za siebie i szybko zgubić drugie tyle. Co mogłabym do tego dorzucić żeby przyspieszyć efekt?

4kg bez diety i z małą ilością treningów to niezły efekt. Generalnie podałaś trochę mało informacji o sobie, natomiast śmiało możesz łączyć thermo craze właściwie z większością supli pod redukcję które nie zawierają pobudzaczy. Jeśli faktycznie masz sporo aktywności to celowałbym tutaj w evolab alphaburn plus jeśli budżet pozwala to do tego diuretic complex. Fajne połączenie które rusza praktycznie każdy obszar prowadzący do spadku wagi. Skoro na samym TC zeszłaś 4 kg bez większego przykładania się do odżywiania, to z takim zestawem może być tylko lepiej.

• 2 weeks later...

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem:

Thermo Craze 1 kap. Codziennie rano oraz 1-2 kap przed aktywnością.
Alphaburn 1 kap. Rano, 1 kap. Przed treningiem oraz 1 kap. Przed kolacją
Diuretic 2 kap. Do śniadania, 2 kap. Do obiadu oraz 2 kap. Do kolacji

• 2 months later...

Po pierwszych 5 dniach w dawce 2 x 1 kap. Waga ponad 1 kg mniej o tej samej porze dnia (nie wiem czy to placebo czy nie), ogólnie pobudza solidnie (na początku za mocno niestety jak dla mnie), ale samopoczucie dobre. Zimno mi po tym spalaczu i naprzemiennie gorąco, ale podobno to normalnie przy termogenikach z alfa johimbiną. Do której porcji najlepiej dorzucić drugą kapsułkę rano czy popołudniu?

Puzon ja sugerowałbym zawsze przed treningowo, gdyż to właśnie wtedy mam największą okazję na spożytkowanie energii ze stymulantów, natomiast w dni wolne może być to rano przed śniadaniem.

• 3 months later...

Jestem już pod koniec opakowania Thermo Craze, pierwsze 2 tygodnie stosowałem solo, później z Alphaburnem. Efekt szczerze mówiąc był u mnie nawet na lepszym poziomie niż rok temu podczas stosowania Fenixa Ground Zero którego wszyscy polecają. Zjechałem z 82 do 73,5 kg w tym czasie, gdzie zdecydowanie najbardziej widoczne zmiany są w okolicach brzucha. Talii nie mierzyłem co prawda ale sporo solidnych centymetrów udało się zgubić. U siebie skutków ubocznych nie zauważyłem, jedynie przez pierwsze dni po dorzuceniu alphaburna zdarzały się delikatne drżenia rąk. Szybko jednak to ustępowało.
Osobiście zwróciłem także uwagę na dobre hamowanie apetytu, co było dla mnie ważne, bo akurat wcześniej miałem problemy nie tyle ze słodyczami, co po prostu tendencje do jedzenia za dużo. W mojej ocenie samo Thermo Craze robiło super robotę, ale po dorzuceniu Alphaburn to już kosa. Szczerze mogę polecić niezdecydowanym.

Dietą bym tego nie nazywał bo w sumie nie liczyłem nawet kalorii za bardzo. Jadłem 3 posiłki z tym że starałem się by była to np., jajecznica rano, potem jakiś drób i na kolację sałatka, czasem tuńczyk z puszki itp. Po prostu zdrowe odżywianie. Do treningów wrócę jak się ta cholerna pandemia skończy, bo karnet mam zawieszony.

Jeśli cały czas widzisz dobre efekty i jesteś zadowolona to możesz brać dalej. Większość spalaczy na rynku, nawet tych z pobudzaczami nie ma skutków ubocznych przy długim stosowaniu. Kawę wiele osób pije kilka razy dziennie przez całe życie i nic się nie dzieje. Wszystko jest kwestią naszej indywidualnej tolerancji, jeśli działanie jest takie jak oczekujemy to można stosować dalej.

Właśnie jestem zadowolona z efektów, wcześniej przerabiałam animal cuts, nawet lit the fuck up i efekty w pierwszym przypadku żadne, w drugim powiedzmy że przeciętne, natomiast łącznie na thermo craze już 9 kg w dół co jest dla mnie super wynikiem bo nie mam wielkiej nadwagi wbrew pozorom. Sporo kilogramów zrzuciła bo po ciąży mi niestety zostało. Przyczyną pewnie jest to, że nie chce mi się po nim jeść, ani nie mam ochoty na słodycze (co wcześniej było zmorą), więc to się na pewno przyczyniło. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

• 2 months later...

Spalacze termogeniczne zawierające stymulanty, a już na pewno te z dużą objętością składników aktywnych nie nadają się dla osób z problemami z układem krążenia. Nic dziwnego, że źle na niego reagujesz, to samo będzie w przypadku każdego innego termogenika z wyższej półki. Poszukaj spalaczy lipotropowych lub termogenicznych bez pobudzaczy, popularne to Burn24 z Omega Sports czy Cheetah Burn Stim Free z Alpha Lion.

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Szukam spalacza do górnej granicy 180 – 200 zł maks. Zastanawiam się pomiędzy cannibal inferno a właśnie thermo craze, nie zależy mi zbytnio na pobudzeniu, ale jak najlepszych efektach. Wcześniej stosowałem JetFuel Superburn i Stimerex Hardcore, efekty nie były najlepsze, a unikam jedzenia śmieci i w miarę się prowadzę jeśli chodzi o alkohol.

Z tych dwóch produktów zdecydowanie skłaniałbym się ku Thermo Craze który jest spalaczem znacznie nowszej generacji, ma bardziej skoncentrowane składniki i sporo większą objętość. W mojej ocenie (ale patrzę tylko na skład bo wszystkich nie próbowałem wiadomo) to Top 3 jeśli brać pod uwagę wszystkie spalacze na rynku, więc jak nie masz problemów z nieco mocniejszym pobudzeniem to wybór jest prosty.

• 5 weeks later...

Cześć, chciałbym zacząć stosować ten spalacz tłuszczu. Waga 108 kg wzrost 197 cm, chciałbym zbić wagę do 97 kg, pracuje fizycznie, mam dużo ruchu. Czy dokupić do tego spalacza jakiś dodatek np alphaburn? Ktoś podpowie jak go stosować, w jakich porach dnia? Postaram się zacząć liczyć kalorie, jeśli ktoś ma jakieś porady to poproszę, z góry dziękuje.

Najlepiej stosować go 2 razy dziennie, pierwsza porcja po przebudzeniu, natomiast druga w południe jeśli Twoja aktywność jest rozłożona równomiernie na cały dzień. Kalorie jak najbardziej warto przynjamniej orientacyjnie zliczyć. Jeśli jednak jest tak jak piszesz, czyli ważysz 108 kg i masz sporo ruchu to zapotrzebowanie masz dość znaczne, a to oznacza że spadek wagi powinien następować dość szybko. Jeśli chodzi o kwestie łączenie to Alphaburn jest bardzo dobrą opcją jeśli zależy Ci strikte na utracie tkanki tłuszczowej, w tym również brzusznej i jest to dla Ciebie priorytet.

• Upvote 1
13 godzin temu, e-lite napisał:

Najlepiej stosować go 2 razy dziennie, pierwsza porcja po przebudzeniu, natomiast druga w południe jeśli Twoja aktywność jest rozłożona równomiernie na cały dzień. Kalorie jak najbardziej warto przynjamniej orientacyjnie zliczyć. Jeśli jednak jest tak jak piszesz, czyli ważysz 108 kg i masz sporo ruchu to zapotrzebowanie masz dość znaczne, a to oznacza że spadek wagi powinien następować dość szybko. Jeśli chodzi o kwestie łączenie to Alphaburn jest bardzo dobrą opcją jeśli zależy Ci strikte na utracie tkanki tłuszczowej, w tym również brzusznej i jest to dla Ciebie priorytet.

Dziękuje za odpowiedz, jeśli miałbym stosować alphaburn razem z termo craze to ile bym musiał jeść kapsułek alphaburna?