Jump to content

spalacz przy zerowej aktywnosci


Rekomendowana wypowiedź

czesc czy mozecie doradzic jaki spalacz przy praktycznie zerowej aktywnosci fizycznej? przez ostatnie pol roku nie cwicze i niestety zaniedbalam diete. czasu nadal mam niedobor wiec wracam do deficytu kalorycznego i potrzebuje wsparcia z doborem dobrego zestawu spalaczy. Bralam Burn24 w tamtym roku i efekty przy treningach i diecie byly malozauwazalne. Praca siedzaca po 9-12h dziennie/ 5 dni w tyg. W weekend jestem tak padnieta, ze odpadaja jakiekolwiek treningi, jedynie spacery/rower. Problem glownie biodra i uda. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, skoro znasz  pojęcie o deficycie kalorycznym i do tego trening to po co spalacz? Ja osobiście uważam że nie jest to potrzebne. Chyba że myślisz o niedozwolonych spalaczach 😉. Raczej doradzałbym przyjrzeć się dokładniej diecie i aktywności. Odpowiadając na pytanie to na forum dostępny jest ranking spalaczy może on pomoże coś wybrać. Pozdrawiam 😄

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przy zerowej aktywności spalacz może więcej zaszkodzić niż pomóc. Praca siedząca (9-12h brzmi jak korpo obóz pracy 🤣) powoduje, że nawet przy jakichś efektach spalacza, po jego odłożeniu organizm wróci do tego co jest obecnie. Tutaj potrzebna jest zmiana trybu życia. Też pracuję w korpo i jeśli mam cały dzień wideokonferencji, to po pracy bieżnia i ruch musi być. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Schnaider napisał:

Przy zerowej aktywności spalacz może więcej zaszkodzić niż pomóc. Praca siedząca (9-12h brzmi jak korpo obóz pracy 🤣)  powoduje, że nawet przy jakichś efektach spalacza, po jego odłożeniu organizm wróci do tego co jest obecnie. Tutaj potrzebna jest zmiana trybu życia. Też pracuję w korpo i jeśli mam cały dzień wideokonferencji, to po pracy bieżnia i ruch musi być. 

Haha nie to tylko mój pracoholizm i praca dodatkowa. Bardzo lubię pracować (jeszcze) a jakikolwiek wysiłek fizyczny powoduje u mnie wielkie nieszczęście. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...