Jump to content

spalacz przy zerowej aktywnosci

Rekomendowana wypowiedź

czesc czy mozecie doradzic jaki spalacz przy praktycznie zerowej aktywnosci fizycznej? przez ostatnie pol roku nie cwicze i niestety zaniedbalam diete. czasu nadal mam niedobor wiec wracam do deficytu kalorycznego i potrzebuje wsparcia z doborem dobrego zestawu spalaczy. Bralam Burn24 w tamtym roku i efekty przy treningach i diecie byly malozauwazalne. Praca siedzaca po 9-12h dziennie/ 5 dni w tyg. W weekend jestem tak padnieta, ze odpadaja jakiekolwiek treningi, jedynie spacery/rower. Problem glownie biodra i uda. 

Cześć, skoro znasz  pojęcie o deficycie kalorycznym i do tego trening to po co spalacz? Ja osobiście uważam że nie jest to potrzebne. Chyba że myślisz o niedozwolonych spalaczach 😉. Raczej doradzałbym przyjrzeć się dokładniej diecie i aktywności. Odpowiadając na pytanie to na forum dostępny jest ranking spalaczy może on pomoże coś wybrać. Pozdrawiam 😄

• Upvote 1

Przy zerowej aktywności spalacz może więcej zaszkodzić niż pomóc. Praca siedząca (9-12h brzmi jak korpo obóz pracy 🤣) powoduje, że nawet przy jakichś efektach spalacza, po jego odłożeniu organizm wróci do tego co jest obecnie. Tutaj potrzebna jest zmiana trybu życia. Też pracuję w korpo i jeśli mam cały dzień wideokonferencji, to po pracy bieżnia i ruch musi być. 

6 godzin temu, Schnaider napisał:

Przy zerowej aktywności spalacz może więcej zaszkodzić niż pomóc. Praca siedząca (9-12h brzmi jak korpo obóz pracy 🤣)  powoduje, że nawet przy jakichś efektach spalacza, po jego odłożeniu organizm wróci do tego co jest obecnie. Tutaj potrzebna jest zmiana trybu życia. Też pracuję w korpo i jeśli mam cały dzień wideokonferencji, to po pracy bieżnia i ruch musi być. 

Haha nie to tylko mój pracoholizm i praca dodatkowa. Bardzo lubię pracować (jeszcze) a jakikolwiek wysiłek fizyczny powoduje u mnie wielkie nieszczęście.