Skocz do zawartości

Chaos & Pain Cannibal Inferno Apocalypse + Evolab Alphaburn


Sooki

Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim. To mój pierwszy post więc chciałabym się poradzić. Krótko o mnie:

23 lata

168 cm

77 kg

Żadnych problemów zdrowotnych i przyjmowanych leków 

Ostatnio postanowiłam zabrać sie za siebie i zrzucić zbędne kilogramy. Zamierzam schudnąć 10-15 kg w jak najskuteczniejszy i najszybszy sposób, ale maksymalnie ograniczając możliwość nawrotu wagi. Od niecałego miesiaca jestem na diecie przy deficycie 400 kcal i ćwiczeniach 3x w tygodniu (2xhiit, 1xsiłowy). Jak do tej pory zeszło 4kg. Jestem zadowolona z wyniku, ale chciałabym dołożyć jakieś suplementy dla poprawy efektów. Myślałam o zestawie Chaos & Pain Cannibal Inferno Apocalypse + Evolab Alphaburn. Czy myślicie, że to będzie dobre połączenie spalaczy przy mojej wadze. Myślicie, że coś lepiej na mnie zadziałała?

Chciałabym kupić wszystko w sklepie bestbody. Co sądzicie o tej stronie? Nie natnę się na jakiegoś bubla? 

Pozdrawiam wszystkich 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie to połączenie, czyli Inferno Apocalypse i Alphaburn działało bardzo dobrze, ale jeśli odczuwasz po Inferno Apocalypse mega pobudzenia to możesz się zawieźć. Te dwa produkty często są stosowane razem bo uzupełniają się swoim działaniem. Jeśli preferujesz mocniej pobudzające i mocniej hamujące łaknienie produkty czy też tego oczekujesz, to lepszą opcją jest chwalony spalacz Ignit3 z firmy Olympus. Tak samo możesz go połączyć z Alphaburnem. W sklepie Best Body kupowałem dwa lub trzy razy i nie miałem najmniejszych zastrzeżeń co do jakości produktów i obsługi, na rynku są wiele lat i prawdę pisząc nie słyszałem o nich złej opinii. Na pewno trzeba uważać na prywatnych sprzedawców z Alledrogo czy Ebaya.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...