Jump to content

Brawn Nutrition Venom Burn - opinie, efekty i analiza


Brawn Venom Burn - ocena działania i efekty  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinię o tym spalaczu tłuszczu?

  • Znakomity
   79
  • Dobry
   2
  • Przeciętny
   6
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   70
  • Hamowanie apetytu
   8
  • Pobudzenie i energia
   14
  • Brak działania
   2


Rekomendowana wypowiedź

Brawn Nutrition Venom Burn

Jest to obecnie wyróżniający się spalacz tłuszczu w formie proszku, jak i również jeden z ciekawszych pod kontem składu biorąc pod uwagę wszystkie formy. Został oparty przede wszystkim o składniki mające udowodnione działanie w badaniach. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników, a dodatkowo w odróżnieniu od wielu innych produktów tego typu zawiera aż 60 porcji, co sprawia że wystarcza pełny okres suplementacji.

Table of Contents

 
Brawn Nutrition Venom Burn - opinie, efekty i analiza

Spalacz tłuszczu Brawn Venom Burn - opinie

Należy do jednych z popularniejszych spalaczy w formie proszku i wśród nich zbiera zdecydowanie najlepsze opinie. Stanowi realną alternatywę dla najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu w formie kapsułek czy tabletek, a dzięki postaci proszkowanej przewyższa je objętością składników aktywnych. Szczególnie dobre recenzje zbiera wśród osób które szukają efektywnego spalacza tłuszczu, a jednocześnie solidnego energetyka, który dodatkowo promuje znakomite samopoczucie. Warto dodać, że popularność i uznanie zdobył na wielu rynkach, a produkty Brawn Nutrition są uznawane za najwyższej jakości.

Spalacz Venom Burn - efekty

Każda porcja zawiera bardzo dużą dawkę składników aktywnych, z czego zdecydowana większość ukierunkowana jest na stymulacje procesów odpowiedzialnych za redukcję tkanki tłuszczowej. Nasila termogenezę, lipolizę, a przy tym zawiera składniki bezpośrednio wpływające na przyspieszenie naszego metabolizmu. Jako jeden z niewielu spalaczy w formie proszku zawiera także związki promujące redukcję uporczywego tłuszczu w okolicach bioder czy brzucha. Poniżej kilka badań na temat składników Venom Burn potwierdzające ich działanie.

https://europepmc.org/article/med/21336650
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24759256/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23308394/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15790999/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/640697

Spalacz w proszku Venom Burn - okiem eksperta

Spalacze w proszku od wielu lat są cenione i bardzo poszukiwane przez osoby mające dysfunkcje związane z przełykaniem kapsułek. Venom Burn w tej grupie jest produktem z całą pewnością wyróżniającym, opartym o składniki które działają oraz co ważne w odpowiedniej ilości. Wiele z nich posiada potwierdzone działanie badaniami na ludziach, w tym również związki nowej generacji jak 6-Paradol. Osoby które oczekują bardzo dobrego spalacza, poprawy nastroju oraz umiarkowanego pobudzenia z całą pewnością będą zadowolone z Jego działania. Dzięki przemyślanej formule i bardzo dobrych recenzjach znalazł się w czołówce w rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/#comments.

Link to post
Share on other sites

Jestem już praktycznie przy końcówce opakowania, 26 dzień moich zmagań więc czas coś napisać. Mam akurat smak zielone jabłko i zdecydowanie jest ok, biorąc pod uwagę inne spalacze w proszku powiem że dobry. Biorę 1 porcję rano i 1 przed ćwiczeniami ( rower). Wagowo ponad 4,5 kg w dół, treningi o wiele lepsze, ale co ciekawe samopoczucie wyraźnie na plus w ciągu dnia. Dodam, że od pewnego czasu nie mogę łykać kapsułek więc wchodzą w grę tylko spalacze w proszku i ten będę wspominał najlepiej. Na pewno do niego wrócę.

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...
 • 2 months later...

Siema suplojady, sam pytanie odnośnie tego spalacza. Stosuje go od 2 tygodni i jestem lżejsza o prawie 3 kilogramy, wszystko super. Zastanawiam się tylko czy mogę stosować porcje 2 miarki przed treningiem zamiast 1+1? Byłoby to dla mnie wygodniejsze, ale czy nie wpłynie negatywnie na efekty?

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...