Jump to content

booster testosteronu


chiacynt

Rekomendowana wypowiedź

czy znajdę jakiś porządny booster testosteronu ?

wiek 39 lat, 

wyniki badań:

Estradiol (E2) (K99) 34,67 pg/ml < 39,8

Folikulotropina (FSH) (L65) 6,99 mlU/ml 1,4 - 18,1

Luteotropina (LH) (L67) 3,54 mlU/ml 1,5 - 9,3

Prolaktyna (PRL) (N59) 8,6 ng/ml 2,1 — 17,7

Kortyzol (M31) 245,2 nmol/l 101,2 — 535,7

(SHBG) (I83) 56,4 nmol/l 17,3 — 65,8

Testosteron wolny (O41) 8,66 pg/ml 4,50 — 42,00

Testosteron (O41) 22,51 nmol/l 8,33 — 30,19

 

aktualnie staram się budować masę mięśniową, wcześniej redukcja, trening siłowy 4 x w tygodniu, oprócz tego trochę treningu aerobowego, tak, żeby podbić kroki do 70-80 tys. na tydzień, praca nie wymagająca wysiłku fizycznego, zmianowa, dieta zbilansowana, wzrost 189 cm, waga 82 kg, około 3100 kcal na dobę, białko 2g, tłuszcz 1,2g, reszta węgle, około 15% bf.

Chciałbym spróbować jakiś dobry booster testosteronu, który podobno podbije i tak do maksymalnej granicy indywidualnych możliwości, sporo można wyczytać na znanych forach, że to pieniądze wyrzucone w błoto, na tutejszym forum sporo opinii, że to działa, i są dość zauważalne efekty. 

Jaka była by propozycja ? Może coś, co ma w składzie divanill ?

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy co kto rozumienie pod pojęciem booster testosteronu. Jeśli większość ludzi na znanych forach uznaje za boostery testosteronu tribulusa, daa czy mace to nic dziwnego że w ich mniemaniu tego rodzaju suplementy na działają na poziom testa. Fakty są takie, że suplementami można podnieść poziom tego hormonu i to wcale nie symbolicznie, ale są to raczej związki z wyższej półki. Na podstawie moich doświadczeń, opinii i znajomych i badań jakie są to najlepsze efekty osiaga się zazwyczaj łącząc produkt bezpośrednio nasilający produkcję testa z inhibitorem aromatazy, co przekłada się na zwiększenie poziomu wolnego testosteornu. Po swoich wynikach widzisz, że jest to kluczowe bo o ile sam testosteron masz zdrowy, to estradiol dość wysoka co skutkuje niskim teściem wolnym od globumin SHBG.

Bardzo dobrą składowo opcją będzie zastosowanie np. Outbreak Rise (duża objętość składników działających produkcyjnie) + Hi-Tech Estrogenex Depot. Masz tam divanil o który pytałeś, a dodatkowo sporo cennych IA. Celowanie w takie połączenie na pewno realnie będzie skutkować zmianą w badaniach jakie będziesz mógł sobie sprawdzić i poprawą gospodarki hormonalnej, a nie tylko samopoczucia jak po produktach typu Tribulus itp.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że na dodatnim bilansie kalorii, na etapie budowy masy mięśniowej te środki będą odpowiednie i powinny wspomóc realnie i zauważalnie budowę czystej masy mięśniowej, mając dość dobrze dopiętą dietę i trening ?

 

Oba te środki wystarczają na 30 dni, ale to chyba zbyt krótki okres czasu, wobec tego, jaki byłby optymalny czas korzystania z tych suplementów ?

 

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej przy budowie masy mięśniowej i zachowaniu dodatniego bilansu kcal i odpowiedniego poziomu białka suplementacja Boosterami testosteronu przekłada się na efekty. Temu w dużej mierze te suplementy służą. Oczywiście nie ma mowy o budowie w tempie charakterystycznym dla SAA, ale wspomaganie poprzez ukierunkowanie środowiska hormonalnego jak najbardziej widoczne.

Większość suplementów z tej grupy starcza na około miesiąc. Moim zdaniem optymalny okres na przyjmowanie zestawu BT +IA to około 2 miesiące. W takim czasie można już zbudować co nieco, a dodatkowo lepsze parametry hormonalne utrzymują się w orgaznizmie po odstawieniu jeszcze przez długi czas, wkońcu to coś co naprawia nasza produkcję a nie dostarcza testa z zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...