Skocz do zawartości

Czy powinienem to brać?


lukic

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie,

od pół roku chodzę na siłownię. Cel: zrzucenie wagi, wzmocnienie kręgosłupa (ból z powodu pracy siedzącej), pozbycie się brzucha i poprawa sylwetki. Ważę 91 kg przy 174 cm wzrostu. Chciałbym zejść do 78 kg +/-. Niestety, wizualnie efektów na razie nie mam. Zależy mi na pozbyciu się brzucha. Ktoś na siłowni polecił mi HYDRAPHARM ALCHEMY albo DRIVEN SPORTS TRIAZOLE. Nie znam się na tym, nigdy takich rzeczy nie brałem. Czy powinienem to włączyć? Trenuję 2x w tygodniu, biorę też antydepresanty na bazie sertaliny. Czy są to środki bezpieczne, czy mają skutki uboczne? A może nic nie stosować dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inhibitory aromatazy mogą oczywiście pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc, gdyż często jej nadmiar jest spowodowany między innymi nadmiarem estradiolu. Stosowane w zalecanych przez producenta dawkach nie wykazują skutków ubocznych i śmiało można powiedzieć że są bezpieczne. Nie ingerują w układ nerwowy więc antydepresanty nie są tu przeciwwskazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trochę sobie nie wkręcasz?

Składniki mają krótki okres półtrwania, nawet zakładając, że masz nadwrażliwość na jakiś ze składników (tego nigdy nie można wykluczyć bo jest to kwestia indywidualna), to szybko przejdzie. Jeśli tak też będzie i szybko przejdzie, możesz np. jutro lub po jutrze ponowić dawkę, jeśli objawy się ponowią to wtedy odstaw produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz leki antydepresanty to nigdy nie ma 100% pewności co do interakcji, nawet pijąc taki sok z grejpfruta może w teorii pojawi się interakcja i wzmacnianie działań niepożądanych leków. Jeśli przy olejnej porcji zauważysz coś takiego, czyli nie był to zbieg okoliczności, to po prostu powinieneś odstawić. Sam brałem tego typu leki i wiem, że byle co może nie służyć, pomijam już fakt, że leki antydepresanty mają same w sobie skutki uboczne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...