Jump to content

Czy powinienem to brać?


lukic
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie,

od pół roku chodzę na siłownię. Cel: zrzucenie wagi, wzmocnienie kręgosłupa (ból z powodu pracy siedzącej), pozbycie się brzucha i poprawa sylwetki. Ważę 91 kg przy 174 cm wzrostu. Chciałbym zejść do 78 kg +/-. Niestety, wizualnie efektów na razie nie mam. Zależy mi na pozbyciu się brzucha. Ktoś na siłowni polecił mi HYDRAPHARM ALCHEMY albo DRIVEN SPORTS TRIAZOLE. Nie znam się na tym, nigdy takich rzeczy nie brałem. Czy powinienem to włączyć? Trenuję 2x w tygodniu, biorę też antydepresanty na bazie sertaliny. Czy są to środki bezpieczne, czy mają skutki uboczne? A może nic nie stosować dodatkowo?

Link to comment
Share on other sites

Inhibitory aromatazy mogą oczywiście pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc, gdyż często jej nadmiar jest spowodowany między innymi nadmiarem estradiolu. Stosowane w zalecanych przez producenta dawkach nie wykazują skutków ubocznych i śmiało można powiedzieć że są bezpieczne. Nie ingerują w układ nerwowy więc antydepresanty nie są tu przeciwwskazaniem.

Link to comment
Share on other sites

A trochę sobie nie wkręcasz?

Składniki mają krótki okres półtrwania, nawet zakładając, że masz nadwrażliwość na jakiś ze składników (tego nigdy nie można wykluczyć bo jest to kwestia indywidualna), to szybko przejdzie. Jeśli tak też będzie i szybko przejdzie, możesz np. jutro lub po jutrze ponowić dawkę, jeśli objawy się ponowią to wtedy odstaw produkt.

Link to comment
Share on other sites

Jak bierzesz leki antydepresanty to nigdy nie ma 100% pewności co do interakcji, nawet pijąc taki sok z grejpfruta może w teorii pojawi się interakcja i wzmacnianie działań niepożądanych leków. Jeśli przy olejnej porcji zauważysz coś takiego, czyli nie był to zbieg okoliczności, to po prostu powinieneś odstawić. Sam brałem tego typu leki i wiem, że byle co może nie służyć, pomijam już fakt, że leki antydepresanty mają same w sobie skutki uboczne ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...