Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, 

To moja pierwsza próba ze spalaczmi, a raczej pierwsza przemyślana. 

Od roku regularnie 2-3 razy w tyg treningi siłowe. Teraz beda treningi w warunkach domowych 4x w tyg. Jest tez dieta na rredukcji. 

Chce przyspieszyć metabolizm, z nim zawsze było ciężko (przez różne, nie zawsze mądre diety, niejedzenie, 1000kcal itd.)  + mam do zrzucenia trochę nadprogramowych kilogramów. Lat 32, 164 cm i 65 kg

Troche poczytałam, ale chętnie zasięgnę rady mądrzejszych i bardziej doświadczonych: booster metabolizmu - który wybrać? Cannibal claw czy lean fx? Czy przy cannibal nie bać się tego wpływu na tarczyce, nie będzie skutków ubocznych? A jesli chodzi o spalacz - cheetah burn czy burn 24? Nie chce pobudzenia, ale znikające sadełko owszem :)

i czy w ogóle to połączenie jest ok? Moze cos lepszego? 

dzięki za pomoc! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Połączenie spalacza bez stymulantów z boosterem metabolizmu jest jak najbardziej trafionym pomysłem, szczególnie jeśli dążymy do unikania kofeiny. Moim zdaniem jeśli chodzi o spalacz sporą przewagę pod względem składu będzie miał Cheetah. Po pierwsze ma znacznie szerszy zakres działania, ponadto składniki nowszej generacji, wysoką objętość i aktywuje więcej dróg prowadzących do redukcji tłuszczu. Na plus burn 24 z pewnością przemawiają właściwości insulino mimetyczne, nie mniej moim zdaniem i tak lepszą opcją będzie tutaj cheetah.

W kwestii boostera metabolizmu to celowałbym w Cannibal Claw, ewentualnie jako alternatywę Brawn Thyro-Lean V2. Oba te produkty pod względem przyspieszenia metabolizmu wykazują sporo większy potencjał od Lean FX. Pamiętaj, że mimo tajemniczo zapisanych nazw składników, w dalszym ciągu są to suplementy dostarczające jedynie prekursorów dla hormonów tarczycy, a co za tym idzie nie wykazują negatywnych skutków ubocznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za wskazówki. Właśnie zaczynam zestaw Cannibal Claw + Cheetah. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 3 Posts
  • 2115 Views
  • 6 Posts
  • 952 Views
  • 2 Posts
  • 720 Views
  • 6 Posts
  • 1771 Views

×
×
 • Create New...