Jump to content

Booster matebolizmu + spalacz


Aga Pio
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, 

To moja pierwsza próba ze spalaczmi, a raczej pierwsza przemyślana. 

Od roku regularnie 2-3 razy w tyg treningi siłowe. Teraz beda treningi w warunkach domowych 4x w tyg. Jest tez dieta na rredukcji. 

Chce przyspieszyć metabolizm, z nim zawsze było ciężko (przez różne, nie zawsze mądre diety, niejedzenie, 1000kcal itd.)  + mam do zrzucenia trochę nadprogramowych kilogramów. Lat 32, 164 cm i 65 kg

Troche poczytałam, ale chętnie zasięgnę rady mądrzejszych i bardziej doświadczonych: booster metabolizmu - który wybrać? Cannibal claw czy lean fx? Czy przy cannibal nie bać się tego wpływu na tarczyce, nie będzie skutków ubocznych? A jesli chodzi o spalacz - cheetah burn czy burn 24? Nie chce pobudzenia, ale znikające sadełko owszem :)

i czy w ogóle to połączenie jest ok? Moze cos lepszego? 

dzięki za pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

Połączenie spalacza bez stymulantów z boosterem metabolizmu jest jak najbardziej trafionym pomysłem, szczególnie jeśli dążymy do unikania kofeiny. Moim zdaniem jeśli chodzi o spalacz sporą przewagę pod względem składu będzie miał Cheetah. Po pierwsze ma znacznie szerszy zakres działania, ponadto składniki nowszej generacji, wysoką objętość i aktywuje więcej dróg prowadzących do redukcji tłuszczu. Na plus burn 24 z pewnością przemawiają właściwości insulino mimetyczne, nie mniej moim zdaniem i tak lepszą opcją będzie tutaj cheetah.

W kwestii boostera metabolizmu to celowałbym w Cannibal Claw, ewentualnie jako alternatywę Brawn Thyro-Lean V2. Oba te produkty pod względem przyspieszenia metabolizmu wykazują sporo większy potencjał od Lean FX. Pamiętaj, że mimo tajemniczo zapisanych nazw składników, w dalszym ciągu są to suplementy dostarczające jedynie prekursorów dla hormonów tarczycy, a co za tym idzie nie wykazują negatywnych skutków ubocznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...