Jump to content

Nimahuya

Użytkownik
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Nimahuya

 1. Nie mam pewności, jak spalacz zadziała w połączeniu z IF-em, choć domyślam się, że raczej nie zaszkodzi a nawet wspomoże odchudzanie. O ile w temacie spalaczy jestem świeżak, to z IF-em mam do czynienia już od ponad 1,5 roku. U mnie wygląda to tak, że jak danego dnia jem w miarę lekkie rzeczy to okno żywieniowe trwa 4-6h i potem 18-20h postu. Jak danego dnia jem solidniej tj. więcej ciężkich, tłustych potraw, to zamykam się w 3-4h jedzenia, zdarza się nawet, że jem tylko 1 posiłek dziennie i potem 24h postu, ale to zwykle tylko jak mnie najdzie ochota na pizze albo podobną bombę kaloryczną Z tym, że jakiekolwiek mi tam okno nie wypada to staram się jeść ostatni posiłek na co najmniej 4h przed snem (żeby się wszystko w miarę przetrawiło zanim zasnę). Mogłoby się wydawać, że powinien mi przez to zwolnić metabolizm, ale przez pierwsze pół roku takiego IF-a niepostrzeżenie ubyło mi ok.10kg smalcu (z 96kg na 86kg przy 187cm wzrostu - niestety od tamtej pory waga stoi w mejscu pomimo IFa - stąd pomysł na spalacze :D). 10kg w pół roku to niby nie wyczyn, ale nie wprowadzałem żadnych zmian ilościowych i jakościowych jeśli chodzi o żarcie a jedynie czas jedzenia, więc efekt nie najgorszy. Właśnie planuję zakup kilku spalaczy (choć na razie nie jestem pewien które wybrać), więc w razie potrzeby zdam relację jak sprawdzają się na IF-ie.
 2. Tak się wczytuję w skład OxyEFX i widzę, że tam jest 200mg kofeiny+200mg "całej reszty" i tak się zastanawiam czy ta "reszta" jest rzeczywiście aż tyle warta? Czy nie lepszy (tańszy) byłby efekt zastosowania innego środka, który bardziej nastawiony jest na topienie smalcu a nie pobudzenie + kofeina np. GAT Superburn + TN Caffeine Pro? Wątpliwości mam także co do Target A-2, w którym jest 3mg Rauwolfi Serpentiny (której najistotniejszym składnikiem jest Yohimbina). Czy np. zastosowanie Pure Yohimbine nie dałoby takich samych efektów?
 3. Witam, rozważam zastosowanie spalaczy (byłoby to moje pierwsze zetknięcie z tego typu specyfikami) i mój wybór padłby na: OxyEFX+Target A-2+(LeanFX lub CanibalClaw). Moje pytanie brzmi, czy za cenę powyższego zestawu da się kupić lepsze specyfiki, lub ewentualnie specyfiki tak samo dobre ale tańsze? A także który lepiej sprawdziłby się jako ten trzeci: LeanFX czy CanibalClaw? Z góry dziekuję za sugestie
×
×
 • Create New...