Jump to content

mario123

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pytanie dotyczące BRAWN NUTRITION ALPHA LEAN. W zaleceniu jest spożywać 3 kapsułki dziennie: przed śniadaniem, treningiem/obiadem i pomiędzy posiłkami. Moje godziny posiłków wyglądają tak, że jem od 11 do 20. Czy mogę przyjmować 1 kapsułkę rano na czczco (ok. 6.40), potem przed śniadaniem i przed kolacją? Czy może przed śniadanie, obiadem i na noc? Jaki sposób będzie najbardziej efektywny? Treningi są tak nieregularne, że nie mogę ich tutaj uwzględnić do tego czy brać przed treningiem czy nie. Dzięki za opinię i rady.
 2. Cześć. Za tydzień kończę kolejne suplementy. W tym cyklu wygląda to następująco: 1. Burn24 - 2 kapsułki przed śniadaniem, obiadem i kolacją. 2. Liberty Labz - 1 kapsułka po przebudzeniu i 1 kapsułka przed obiadem. 3. EraseFast - 1 kapsułka do śniadania i 1 kapsułka na noc. Wydaje mi się, że działają na mnie mniej niż poprzedni Cannibal + Burn24. Waga spada: Obecnie ok. 91 kg czyli od stycznia do dziś ok. 10 kg. To w dużej mierze kwestia odpowiedniej diety. Największy problem to nadal boki i okolice klatki piersiowej. W przyszłym tygodniu zamierzam jeszcze zrobić badania k
 3. Dzięki za odpowiedź. To chyba odpuszczę, bo ja mam raczej tylko 2 albo 3 posiłki dziennie. Śniadanie ok. 11.30, drugi posiłek ok. 13.30/14.30 i obiadokolację ok. 17.30/18.30. Ewentualnie o tej 13.30/14.30 mógłbym brać odżywkę białkową, bo wtedy najczęściej piję jogurty.
 4. Cześć, zgodnie z zaleceniami zacząłem drugi zestaw (Lit Fuck, Erase i Burn24). W domu mam jeszcze białko Allnutrition Whey Protein, ale nigdy z niego nie skorzystałem. Kiedyś przeczytałem, że dobrze by było, ale nie brałem. Pytanie więc do Was: czy powinienem je brać a jak tak, to w jakiej ilości i częstotliwości? Ogólnie na ten moment od początku stycznia zrzuciłem ponad 8 kg. Ograniczyłem fast food (nie wykluczyłem wszystkiego), aktywność fizyczna nadal niestety bardzo mała. Dieta: 16/8. Pierwszy zestaw: Cannibal, Burn24. Drugi zestaw (obecny): Lit Fuck, Burn24 i Erase. Dzięki
 5. Jasne. Zakupiłem Liberty Labz i Burn24. W jaki sposób dawkować przy tym jeszcze EraseFast? 1. Burn24 - 2 kapsułki przed śniadaniem, obiadem i kolacją. 2. Liberty Labz - 1 kapsułka przed śniadaniem i 1 kapsułka przed obiadem. 3. EraseFast - 2 kapsułki przed samym snem albo 2 kapsułki rano? Cannibal brałem rano po wstaniu. Wstaję ok. godziny 6.30. Natomiast pierwszy posiłek (śniadanie?) jem ok. godziny 11.30/12. Czy Liberty i ew. EraseFast brać przed tym pierwszym posiłkiem czy tak jak Cannibal ok. 6.30 (po wstawniu)?
 6. Dzięki za odpowiedź. Wyglądałoby to następująco: 1. Burn24 - 2 kapsułki przed śniadaniem, obiadem i kolacją. 2. Liberty Labz - 1 kapsułka przed śniadaniem i 1 kapsułka przed obiadem. Może jednak jakiś inny sposób dawkowania? Na ten moment z uwagi na brak większej aktywności fizycznej nie będę nadal stosować EraseFast chyba, że pomimo tego braku może mieć to dobry skutek? Dzięki.
 7. Cześć. Tytułem przypomnienia wyżej. Kupiłem polecane suplementy. Obecnie jestem przy końcu pierwszego opakowania Inferno + Burn24. Kupiłem jeszcze do tego EraseFast ale jeszcze nie stosowałem. Rano 2 kapsułki Inferno (potem lekkie poty, takie trochę uderzenia, itp. - ogólnie jest ok), przed śniadaniem, obiadek i kolacją 2 X Burn24 i przed obiadek 1 X Inferno. Wrażenia: czuje się dobrze. Waga ok. 4kg w dół. Dieta 16/8, przy czym zdarzało się parę imprez, gdzie był alkohol i jakieś pizze, itp. Aktywność fizyczna niestety nadal mała, stąd też nie brałem na ten moment EraseFast. Generalnie jestem
 8. Nie wiem czy to zgodne z regulaminem, ale z jakiego sklepu najlepiej kupować (on-line)? Czasem cena różni się np. o 30 zł na jednym suplemencie. Przy zakupie 2-3 robi się spora różnica.
 9. Jasne, tak zrobię. Co do Erase Fast to zdecyduję się. Mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić aktywność w domu. Czy taki zestaw należy przyjmować stale w okresie redukcji czy z odstępami albo np przez określony czas?
 10. Rumcajs dzięki za odpowiedź. Jestem w stanie kupić oba środki. W jaki sposób przyjmować je tak, by było najbardziej optymalnie? I ile czasu? Czy stale do momentu zakończenia redukcji? Zastanawiałem się jeszcze nad Erase Fast.
 11. Cześć. Chciałbym prosić o pomoc w doborze właściwej suplementacji. Mężczyzna, lat 36. Wzrost 176 cm. Diabetyk - cukier unormowany wyłącznie dietą. Od 2 lat bez leków. Styczeń 2018 - waga: 120 kg. Do grudnia 2019 - waga: 85 kg. Obecnie: 96 kg. Niestety, wynika to głównie ze śmieciowego jedzenia. W czasie redukcji stosowałem okno żywieniowe (max. 8 godzin) - 3 posiłki w godzinach od 10.00 do 18.00. Średnio wypijam ok. 2,5 l. wody dziennie + kawa, czasem herbata. Nie stosowałem żadnych restrykcyjnych diet. Aktywność fizyczna mała. Praca głównie siedząca. Do tego obarczona dużym poziomem stresu. O
×
×
 • Create New...