Jump to content

grzesiekr

Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Przed bieganiem wziąłem sobie 1x GroundZero + 1x AlphaBurn. Niesamowita potliwość, lało się ze mnie jak bym z basenu wyszedł i to dosłownie tak że nie nadążałem z wycieraniem potu z czoła, który mi oczy zalewał do tego ślinotok i ogromna poprawa koncentracji. Wydaje mi się że wytrzymałości też. Także pierwsze odczucia są takie że działa. Zobaczymy za 2 = 3 tyg jakie będą efekty.
  2. A co sądzisz a Burn24? Z tego co czytałem to erase fast to też booster testosteronu, a nie powinienem też pomyśleć o czymś co hamuje estrogeny? Chyba że on działa dwukierunkowo i jednocześnie hamuje estrogeny, a zwiększa ilość testosteronu. Co byś powiedział na taki zestaw: GroundZero, Burn24 + EraseFast?
  3. Witam wszystkich, Jest to mój pierwszy wpis, chociaż wątek przeglądam już od jakiegoś czasu. Ciężko mi samemu zdecydować jakie spalacze zakupić, a więc tak: 35lat, 88kg, 180cm wzrostu, zawartość tłuszczu wg Omron: 25,8% tyle że jak widać na zdjęciach praktycznie całość na brzuchu i klatce i tu jest problem, nie mogę sobie z tym poradzić. Co prawda mam problem z aktywnością głównie ze względu na brak czasu, ale od połowy kwietnia zacząłem robić pompki 3x w tygodniu początkowo mało, ale stopniowo mogłem więcej i od maja robię co dwa dni robię 6 serii po 15 powtórzeń, do tego brzuszki w różnej konfiguracji, ale takie same ilości czyli 6x15. Od połowy maja też biegam 2 czasem 3x w tygodniu 5 - 8km, czyli jakieś 40min do godziny. I z obserwacji: nogi i ręce się poprawiły, ramiona/barki też, ale brzuch i klatka nic.... Co byście polecili ze spalaczy? Myślałem o Thermadex albo OxyFuego. A może GroundZero lepszy? Podejrzewam że będę musiał zapodać jakiś zestaw 2 lub 3 spalaczy, tyle że chciałbym żeby to był jakiś w miarę sprawdzony zestaw, który w moim przypadku da jakieś efekty. Na zdjęciach widać jak to u mnie wygląda. Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam,
×
×
  • Create New...