Jump to content

jjacobski

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jjacobski last won the day on May 12

jjacobski had the most liked content!

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A powiedz mi jeszcze, warto do tego zestawu dołączać booster metabolizmu (np. Pure Thyro-Trim lub Brawn Thyro-Lean V2) czy może będę powielał składniki zawarte w w/w zestawie?
 2. Jestem w trakcie kończenia zestawu: Stimerex ES, Alphaburn oraz mniej więcej od miesiąca Erase Fast. I teraz pytanie, co dalej? Sam po sobie czuję że Stimerex działa trochę słabiej aczkolwiek w porównaniu jakbym nie wziął go rano na czczo w ogóle to jestem nie do życia, czyli swoje robi. Czy na kolejny cykl spalania (tym razem już na grubo, bo zaraz mi otwierają basen i nie zamierzam się oszczędzać), warto wrzucić takie połączenie: ANS Thermo Craze + Alphaburn + Erase Fast Co myślicie?
 3. Cześć, jeszcze jedno pytanie do eksperta. Do Stimerexa i Alphaburna dorzucam od dzisiaj Erase Fast. Nie mogę znaleźć tu jednoznacznej odpowiedzi odnośnie stosowania. Producent zaleca 1x rano po śniadaniu i 1x przed snem, tu na forum spotkałem się ze stwierdzeniem 2x przed snem. To jak w końcu to stosować aby jak najlepiej wykorzystać jego potencjał?
 4. Nie chcę tutaj nikogo bronić ani tym bardziej obrażać, ale w/w zestaw został mi polecony już dwukrotnie. Ten miesiąc brałem Yohimbinę HCl + Oxymax XT, tu również otrzymałem informację że przy obecnej mojej wadze johimbina efektów nie da, a zamówiłem po prostu nie pytając nikogo mądrzejszego o zdanie. Zrobię miesiąc na tym zestawie, być może w tym czasie większe grono osób pozna Vipera z dobrej lub nie strony. W przypadku gdyby również i ten zestaw nie przyniósł efektów, na swojej drodze mam jeszcze Fenixa, Burn24 i zapewne inne specyfiki które będą "robiły robotę". Samo to że po pierwszych dawkach Oxymaxa latałem pod sufitem świadczy o dobrej tolerancji mojego organizmu, ale z czasem człowiek i na heroinę zwiększy swoją tolerancję, wg. mnie co miesiąc trzeba coś zmieniać.
 5. No i właśnie o opinię eksperta mi chodziło, zostaję przy poleconym przez Was wcześniej zestawie, StimerexES + Alphaburn. Zobaczę efekty po 30-45 dniach i wtedy będę myślał dalej. Wstrzymałem się jeden dzień z zamówieniem i nie żałuję. Dzięki za pomoc
 6. Cześć, to jak uważasz, łączyć Stimerexa z Viperem czy Alphaburna z Viperem? Ktoś jeszcze próbował taki zestaw? Tłuszcz na brzuchu już z tego mega opornego, przez 17 msc zrzuciłem 47 kg...
 7. Mógłbym prosić jeszcze o informację o dawkowaniu? Zamawiam właśnie Stimerex ES i Evolab Alphaburn. Aktywność fizyczna 6-7x w tygodniu minimum 1 godzina.
 8. Po jednej z rutynowych wizyt u lekarza w końcu coś się tam w głowie przestawiło, jak roztoczono przede mną wizje cukrzycy itp itd w wieku 25 lat. Wystarczyła zmiana trybu żywienia plus zmiana stanowiska, gdzie miałem więcej ruchu niż siedząc 8h przed komputerem a potem leżąc w domu. Ograniczyłem wtedy tylko jedzenie (słynna dieta ŻP - żryj połowę) oraz lekkie kolacje. Dopiero od początku lutego zgłosiłem się po profesjonalne rozpisanie diety plus włączyłem prawie codzienną aktywność fizyczną i od tamtej pory ruszyło ze 103 kg i teraz działam już bardziej na poważnie, bo w końcu widzę światełko w tunelu. 94 kg to ważyłem chyba z 8 lat temu, całe życie otłuszczony.. Czyli na chwilę obecną johimbinę mogę sobie odpuścić, dokończyć samego OxyMaxa (ok. 2 tygodni zostało) i potem włączyć Stimerex ES + Alphaburn? Będzie OK? A co jeszcze sądzisz o Erase Fast?
 9. Witam Państwa. Na wstępie chciałbym się przywitać i prosić o jakieś wskazówki. J/w posłużę się również schematem: wiek - 26 waga - 94 (styczeń 2019 - ~140 kg; styczeń 2020 - 103 kg) wzrost - 175 liczba posiłków - 5 (dieta ułożona, kalorie wszystko liczone, 1 x cheat meal w tyg, czasami coś kusi ale staram się trzymać) pora aktywności fizycznej - popołudnie 5-6 x w tygodniu po 50 min aeroby (rower, basen) inne stosowane suplementy: odżywka białkowa, Olimp Vitamin, Trec Vit D3+K2, Scitec ZMB6 stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - luty 2020: Olimp Thermospeed; marzec 2020: Trec Clenburexin; kwiecień 2020 - OxyMax XT + Yohimbine HCL przeciwwskazania zdrowotne - brak najwięcej tłuszczu na brzuchu (po zrzuceniu takiego nadmiaru ta skóra i resztki tłuszczu jakby "wisiały") Już doczytałem, że "spalacze" stosowane przeze mnie w lutym i marcu po prostu nie działały. Dlatego na kwiecień postanowiłem po doinformowaniu się zastosować OxyMax oraz Yohimbine. Stosuję tak: rano na czczo - 1 x OxyMax; 30 min przed treningiem - 1 x OxyMax + 5mg Yohimbine HCL. Dzięki diecie i aktywności fizycznej ruszyło od lutego, niestety zamknęli mi basen to wyżywam się na rowerze. Chciałbym poznać opinię czy zmienić sposób/ilości suplementacji OxyMax i johimbiny? Jak również czy w/w zestaw jest OK czy na przykład na czerwiec mógłbym zarzucić coś co polecacie, o szerszym spektrum działania? Zastanawiałem się nad Stimerex Hardcore + Alphaburn Evolab, jednakże zgłupiałem przy Stimerexie - Hardcore czy ES? Doradźcie coś. Dzięki EDIT: Czy warto według Was dorzucić coś do aktualnych spalaczy, tj. OxyMax + Yohimbine?
×
×
 • Create New...