Jump to content

kami

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

kami's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dodatkowo zamówiłam Metabolic Hydravax. Plany poszły w łeb, zaczęłam więc 3 dni temu z opoznieniem 2 tygodni, wg zaleceń z tematu o dawkowaniu (rano po 1 z każdego opakowania) i czułam się jakbym miała wyskoczyć z butów. Druga porcja tego dnia zawierała tylko cheetah non stim (bałam się wziąć 2 kapsułkę lit the f up) I wieczorem też wzięłam cheetah. Na drugi dzień rano wzięłam razem Lit the fuck up I Metabolic Hydravax - znów było "za mocno". Doczytałam na opakowaniu, żeby nie łączyć lit the f up z innymi środkami zawierającymi kofeinę! A Hydravax ją zawiera... Dzisiaj wzięłam tylko Lit.. i czuję się świetnie. Hydravax zostawię na później, gdy skończę zestaw podstawowy. Na pewno to środek działający jak trzeba, bo odnotowałam spadek wagi 1kg w 2 dni - zdecydowanie to woda (zwiększona diureza) przy piciu 2-2,5l wody dziennie. Ponadto obserwuję obniżenie apetytu - przestałam mieć ochotę na podjadanie, głodna robię się w regularnych odstępach czasu. Zobaczymy jak będzie dalej.
 2. Dzięki! I przepraszam za kłopot z postem w złym temacie Spróbuje schematu proponowanego przez Ciebie. Wolałabym uniknąć rewolucji żołądkowych. Mam w szufladzie SanT3 (guggulsterony) i ketony malinowe Swanson, zakupione w zeszłym roku, czy nie będzie za dużo, gdy dorzucę porcję któregoś z nich wieczorem?
 3. 2 dni temu dotarły zamówione suplementy, aktualnie kończę leczyć się z przeziębienia, planuję start na jutro. Zastanawiam się nad optymalnym rozłożeniem dawkowania w czasie. Rano przed śniadaniem Hydravax 1 kaps +Cheetah 2kaps + Lit the F up 1 kaps Przed treningiem/obiadem Lit the f up 1 kaps + 2 kaps Cheetah Czy może rozplanować to inaczej, biorąc Cheetah np. W godzinach wieczornych, skoro nie pobudza? Zaczynam z wagą 79kg, 167cm wzrost. Mam tez pytanie o specyfik MAGNUM NUTRACEUTICALS After Burner, czy nadawałby się na drugi miesiąc suplementacji?
 4. e-lite Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź! Czyli intuicja mnie nie myliła, zamówię więc Cheetah+ Lit the F. Up. Metabolic Hydravax jeszcze rozważę, w porównaniu do Amixa przekonuje mnie ta jedna kapsułka dziennie Czy tak jak w przypadku Amix stosowanie Hydravaxu ograniczyć do 2 tygodni?
 5. Cześć! Chciałabym zapytać, czy połączenie Cheetah Non Stim ze spalaczem zawierającym pobudzacze ma sens? (Np. 56789, lit the f* up). Przejrzałam składy i zauważyłam, że zazębiają się w pewnym stopniu. Może polecicie coś innego, jakies nieoczywiste zestawienie, niekoniecznie z produktami wymienionymi wyżej. Ten temat przeczytałam od deski do deski, plus wyszukiwarka forum, ale połączeń cheetah nie znalazłam. Zależy mi na "ruszeniu z kopyta". Uzyskaniu trochę energii, ale bez przesady oraz wielokierunkowym uderzeniu w tłuszcz. Rok temu brałam Pure Clinical+98765, z dobrym efektem 3kg w 2 tygodnie, po czym przerwałam. Tolerowałam je dobrze, choć uczucie zimna po alfaburnie bywało nieprzyjemne.
×
×
 • Create New...