Jump to content

Ruda1982

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za szybką odpowiedź Najwięcej tkanki to brzuch, boczki, uda czyli standard....tak jak pisałam po poprzednim zestawie praktycznie nic nie czułam ( ani gorąca ani ciepła) pytanie brzmi jakie objawy mogę mieć przy Fenix+Alphaburn ? Czy może występować nadmierna potliwość, ogólne pobudzenie czy jak niektórzy piszą "ciepło" ? Wiem, że każdy organizm reaguje inaczej ale czy takie objawy mogą wystąpić? I ostatnie pytanie jak dawkować F i Al?
 2. Witam Jakiś czas temu brałam taki zestaw BURN24+AMIX DIURETIC+SATIETRIM. Czułam się dobrze ale efekt nie był zadowalający. Jaki zestaw polecacie dla kobiet ? Myślę nad FENIX GROUD i\bądź ( nie wiem czy można je łączyć ) ALPHABURN + GENIUS DIET + oraz coś na utratę wody. Będę wdzięczna za rady ( praca siedząca,ruch sporadycznie, zero przeciwwskazań zdrowotnych). Pozdrawiam
 3. Witam Jaki jeszcze zestaw polecacie dla kobiet ? ( kończe zestaw Amix Diuretic + Omega Sports Burn24 + Satietrim ) ale większej zmiany nie zauważyłam a dość poważnie podeszłam do tego ( zero fast foodów, słodyczy, słodkich napoi, starałam się pic ok.2 l.wody dziennie it.). Myślę o zestawie Alphaburn + Genius Diet Pills oraz ??? właśnie i tu pytanie do WAS co mogę do tego dorzucić?( zaznaczam, że aktywność to rower, spacery, bez siłowni i ćwiczeń w domu) Po Burn24 nie miałam żadnych skutków ubocznych, czułam się tak jak zawsze a to na plus :))) Oraz jak może działać Alphaburn ( chłód czy zwiększona potliwość) na organizm w połączeniu z innym spalaczem ( jakim nie wiem, dlatego proszę o radę). Będę wdzięczna za odpowiedz.
 4. Ponawiam zapytanie.... Czy zestaw Amix Diuretic + Omega Sports Burn24 + Satietrim będzie dobry jak na pierwszą przygodę ze spalaczami? (głównie chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej z całego ciała i utratę kilku kilogramów, problem z podjadaniem między posiłkami, praca siedząca, sporadycznie aktywność fizyczna w domu, rower + dieta). Oraz mam pytanie co z alkoholem przy stosowaniu takiego zestawu? ( np. w dniu w którym będzie zakrapiana impreza to odstawić czy 2 dni przed i czy dzień po piciu brać zestaw czy też należy sobie odpuścić?). Dziękuję za odpowiedź.
 5. Witam Czy zestaw Amix Diuretic + Omega Sports Burn24 + Satietrim będzie dobry jak na pierwszą przygodę ze spalaczami? (głównie chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej z całego ciała i utratę kilku kilogramów, problem z podjadaniem między posiłkami, praca siedząca, sporadycznie aktywność fizyczna w domu, rower + dieta). Oraz mam pytanie co z alkoholem przy stosowaniu takiego zestawu? ( np. w dniu w którym będzie zakrapiana impreza to odstawić czy 2 dni przed i czy dzień po piciu brać zestaw czy też należy sobie odpuścić?). Dziękuję za odpowiedź.
 6. Dziękuję za odpowiedź legat wiem że pewnie jest na opakowaniu dawkowanie ale możesz mi podpowiedzieć jak najlepiej dawkować te "zestawy"? Zestaw nr. 1 AMIX DIURETIC COMPLEX + HI-TECH PHARMACEUTICALS HYDROXYELITE Zestaw nr. 2 FENIX GROUND ZERO + AMIX DIURETIC COMPLEX Będę wdzięczna
 7. Hej mam pytanie który zestaw będzie lepszy dla kobiet? Ćwiczenia w warunkach domowych 3-4 razy, dieta 4 posiłki dziennie, brak schorzeń....AMIX DIURETIC COMPLEX + HI-TECH PHARMACEUTICALS HYDROXYELITE czy AMIX DIURETIC COMPLEX + ALPHABURN ??? Chodzi o pozbycie się wody i tłuszczu ale raczej z całego ciała. Będę wdzięczna za odpowiedź Chyba że znacie lepsze zestawy
 8. Hej ! Mam pytanie odnośnie spalacza o nazwie Alphaburn . Widzę że jest tu sporo ludzi mających wiedzę na ten temat a Ja jestem zielona jeśli chodzi o jakiekolwiek spalacze i podobne produkty tego typu. Ćwiczę w warunkach domowych 3 -4 razy w tygodniu stosuję dietę 4-5 posiłków dziennie. Nie cierpię na żadne schorzenia. Czy to będzie odpowiedni produkt żeby zwiększyć efekty i pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha i boczków? Oraz czy ten produkt powoduje znaczne pobudzenie i potliwość w dni treningowe i nietreningowe ( czy w ogóle ma to jakieś znaczenie)? Proszę o radę bo nie chce stosować czegoś o czym nie mam pojęcia i czym mogę sobie zrobić "krzywdę" .:)
×
×
 • Create New...