Jump to content

Gargamel

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. @Rumcajs - a gdybym tak jak piszesz chciał brać połowę porcji Fenixa razem z całą porcją Alphaburn lub nie brać w jednej porcji Alphaburn i Fenixa (1/2) razem to w jakim odstępie czasu należało by je brać aby nie wpływały na siebie? Przy treningach na czczo tak jak pisałem o 6 rano. Czy ma sens branie Fenixa tylko weekendami, kiedy nie jest się w pracy? Pocę się po tym nawet jak tylko siedzę. Pozdrawiam, Adrian
  2. @Rumcajs: Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem, że po treningu mogę wypić porcję izolatu z bcaa: Pro Power Pro Whey Isolate (taki akurat teraz używam) Nie powinno być problemu? Spróbowałem dziś tych spalaczy, o których wczoraj pisałem. Jednak chyba Ground Zero działa na mnie za mocno lub sobie wkręciłem po przeczytaniu objawów opisanych przez użytkowników. Pobudzony się nie czuję, ale puls i ciśnienie mam zwiększone. Dłonie i stopy rzeczywiście nadmiernie się pocą (nawet pomimo tego, że są zimne). Suchość w ustach wyczuwalnie większa niż normalnie. Może ktoś chciałby odkupić całe nowe opakowanie tego spalacza? Co w zamian za Ground Zero byście mi polecili? Tylko takiego, żeby nie podwyższało tak pulsu i ciśnienia? Alphaburn chyba mogę sobie zostawić prawda? On nie powinien powodować podwyższenia ciśnienia? Pozdrawiam.
  3. Witam, jestem tu nowy. Przebiłem się przez mnogość informacji zawartych w tym temacie na forum, ale pomimo tego chciałbym się poradzić. Mam nadzieję, że pomożecie. Zakupiłem Ground Zero + Alphaburn. Na siłownię staram się chodzić rano. Budzę się 5:25 a o 6:00 jestem na siłowni. Po 7 wypijam porcję białka z bcaa i rozpoczynam pracę a kończę o 15 i wracam do domu. o 10 jem drugie śniadanie a o 13 przeważnie jem obiad. Kładę się spać około 22-23. Wiek: 27 Masa ciała: 85 kg ( masa mięśni: 63 kg , masa tłuszczu: 18,9 kg czyli 22,2 % głównie brzuch) Wzrost: 182 cm Ile i o jakiej porze dnia (przed śniadaniem czy po) wziać pierwszą dawkę spalaczy aby sprawdzić organizm? Jak dawkować później spalacze? Przed/Po śniadaniu, jedna/dwie kapsułki dziennie itd. ? Jakie dawki powinny być w dni treningowe a jakie w dni beztreningowe... Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
×
×
  • Create New...