Jump to content

Ekstremalne spalacze tłuszczu


Jeremy

2859 views

 Share

Suplementy na odchudzanie czyli spalacze tłuszczu, to jedne z najpopularniejszych preparatów na rynku. W dobie dwudziestego pierwszego wieku otyłość stała się chorobą przewlekłą, z którą walczy tysiące osób na świecie. Niestety organizm człowieka nie ułatwia utraty zbędnych kilogramów, ponieważ chętniej magazynuje zapasy tkanki tłuszczowej niż wspomaga ich utlenianie. Stąd pojawia się problem i decydujemy się na zastosowanie diety redukcyjnej i spędzamy długie godziny na siłowni wylewając z siebie hektolitry potu. To działanie i męczenie organizmu nie zawsze przynosi efekty, a utrata zbędnych kilogramów po pewnym czasie może okazać się trudniejsza. Na początku dieta dawać może zadowalające efekty, ale w pewnym momencie tempo utraty kilogramów może zacząć spowalniać, a w niektórych przypadkach, ustaje nawet całkowicie. Remedium na ten problem mogą okazać się ekstremalne spalacze tłuszczu. Mają one działanie skierowane na szlak procesów metabolicznych, które związane są ze utlenianiem zbędnej  tkanki tłuszczowej. Dodatkowo istnieje wiele osób, które są szczupłe, ale mają problem z uporczywą tkanką tłuszczową białą, której spalanie dzięki diecie, czy ćwiczeniom, jest uciążliwe i może trwać nawet kilkanaście miesięcy. Tutaj również z pomocą może przyjść wsparcie suplementów na odchudzanie, które stworzone są z substancji, działających właśnie na białą tkankę tłuszczową. Na rynku pojawia się wiele rodzajów tabletek na odchudzanie, a istnieją takie, które mogą znacząco przyśpieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej i osiągnięcie wyznaczonych celów.

Spis treści:

Spalacze tłuszczu z efedryną

Spalacze tłuszczu z efedryną

Efedryna jest związkiem organicznym chemicznym, który wykazuje działanie pobudzające ośrodkowy układ nerwowy. Pozyskuje się ją z rośliny Ephedra sinica, która od wieków jest znana w medycynie chińskiej ze swoich licznych właściwości. Jej spożywanie w odpowiednich stężeniach przyczynia się do zwiększenia wydajności organizmu. Zaliczana jest do grupy stymulantów, co oznacza, że jest środkiem pobudzającym. W świecie naturalnym występuje ona pod postacią roślinnego alkaloidu. Pozyskuje się ją na drodze naturalnej z roślin, a także w drodze syntezy chemicznej. W medycynie chińskiej używana jest do leczenie astmy oskrzelowej, a na Bliskim Wschodzie znalazła swoje zastosowanie w leczeniu gorączki, przeziębienia i dreszczy. Jednak w świecie suplementacji znalazła ona szersze zastosowanie, ponieważ z badań wynika, że jest to substancja, która skutecznie zmniejsza apetyty i zwiększa zużycie energii przez organizm, dzięki czemu jej suplementacja przyspiesza redukcję masy ciała. Zaleca się jej stosowanie przez osoby odchudzające. Ze względy na to, że naturalne wyciągi z efedryną bogate są również w inne alkaloidy o wątpliwym działaniu na organizm człowieka, nie często stosuje się ją w suplementacji. Najczęściej w tabletkach na odchudzanie można znaleźć syntetycznie wytwarzaną efedrynę, która ma bezpieczne działanie i stosowana w prawidłowy sposób nie przyczynia się do występowania skutków ubocznych. Przykładem  spalaczy tłuszczu, które w swoim składzie posiadają efedrynę, są Innovative Hellfire oraz Stimerex ES. Tego rodzaju suplementy na odchudzanie mają silne i rzeczywiste działanie. Dzięki nim efekty redukcji tkanki tłuszczowej zauważone zostaną znacznie wcześniej niż przy stosowaniu się do zasad samej diety redukcyjnej.

Spalacze tłuszczu z mocnymi stymulantami

Spalacze tłuszczu z mocnymi stymulantami

W przypadku suplementów na odchudzanie bardzo często można natknąć się na informację, że mają one w swoim składzie stymulanty i składniki o działaniu pobudzającym. Konsumenci nie zawsze rozumieją co te wyrażenia, tak naprawdę oznaczają. Opisy takie, jak stymulanty, czy substancje pobudzające są dopasowane do składników, które przyczyniają się do podniesienia energii w organizmie. Do stymulantów należy właśnie efedryna, kofeina, czy guarana. Generalnie im większe jest ich stężenie w jednej dawce suplementu diety, tym większe uderzanie energii i motywacji możemy odczuwać po ich spożyciu. Tego rodzaju tabletki są polecane nie tylko dla osób aktywnych fizycznie i sportowców, ale również mających problemy z nadwagą i otyłością. Podczas wyboru trzeba jednak pamiętać, że tolerancja na stymulanty, jest indywidualna. U jednej osoby spożycie czerech filiżanek kawy może nie dawać żadnych efektów ubocznych i nie podniesie energii, a u kogoś innego wypicie już dwóch filiżanek kawy sprawi, że pojawią się problemy ze snem i nadmiernym pobudzeniem. Przed wyborem suplementu na odchudzanie ze stymulantami warto sprawdzić, jaka jest nasza tolerancja na tego rodzaju substancje. A osoby początkujące powinny wybierać suplementy z łagodnymi stymulantami i mniejszymi dawkami. Stosowanie stymulantów jest polecane dla osób odchudzających się, ponieważ te substancje przyśpieszają metabolizm i zwiększają wydatek energetyczny, a to kluczowe elementy, które wspomagają szybką utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podczas poszukiwań warto zwrócić uwagę na Alri Viper Hyperdrive 5.0+ oraz Hi-Tech Synadrene.

Spalacze  tłuszczu  z johimbiną

Spalacze  tłuszczu  z johimbiną

Johimbina jest alkaloidem, który już od lat jest wykorzystywany w suplementacji. Najczęściej znajduje on swoje zastosowanie w redukcji tkanki tłuszczowej. Na temat jej działania i właściwości wykonano już wiele badań, ale nadal nie ustają, by jak najbardziej zwiększyć naszą wiedzę na temat tego związku chemicznego.  Działanie tego związku polega gównie na blokowaniu receptorów Alfa2, które utrudniają utlenianie tkanki tłuszczowej. Jest więc substancją, która daje znaczące efekty w diecie redukcyjnej. Dodatkowo nasila ona procesy lipolizy, dzięki czemu pobudza organizm do czerpania energii z tkanki tłuszczowej. A dodatkowo zahamowuje proces tworzenia się nowych komórek tłuszczowych. Podczas poszukiwać najlepszych preparatów z johimbiną na odchudzanie warto zwrócić uwagę na ANS Thermo Craze i preparat Far Beyond Driven.

  • Like 1
 Share

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...