Skocz do zawartości

stimerex/phenadrol


legat

Rekomendowana wypowiedź

Witam pisałem w innym poście ale bez rezultatu,wiec zakładam nowy temat. Dzisiaj kolega oddał mi praktycznie całe opakowanie phenadrolu (on po kilku dniach po zazyciu kolejnej dawki dostał czerwonej skóry na twarzy i w okolicach klatki piersiowej) i zrezygnował. Mi po ost. stos.zostało stimerexa na 15 dni (zażywania po 3) i zastanawiam sie czy moge w pierwszym miesiacu połaczyć je w zestawie - 15 dni stimerexa potem 15 dni phenadrolu( nie bede dokupywał stimerexa i troche uda sie zaoszczedzic☺ czy lepiej nie kombinowac i zostawic phenadrol na przyszłość) dodatkowo planuje dorzucic do tego cannibal claw targeta i erase a drugi miesiac to wrzucam ground bez claw. Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phenadrol ma bardzo dużą dawkę syntetycznej formy witaminy B1 (sulbutiaminy) i u niektórych osób powoduje wysypkę. Najpierw warto by spróbować czy u Ciebie nie pojawi się taki sam objaw. Pod względem składu Stimerex Hardcore jest po prostu lepszy, jednak skoro masz za darmo to szkoda by nie stosować.

Można stosować 15 dni jednego i 15 dni drugiego, a jeśli stwierdzisz że Phenadrol nie jest dla Ciebie to po prostu przerwiesz stosowanie. Claw, Target i Erase pasują zarówno do Ground Zero jak i Stimerex'a. Co do Phenadrola to sam zobaczysz jak się po nim czujesz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wiec phenadrol tez nie dla mnie! W pieć minut po zażyciu dostałem podobnie jak kolega czerwonej skory na twarzy, klatce i ogolnie piekła. W 15 min wszystko ustapiło.jak widac witamina B1 działa????jako ze branie wypada mi w pracy ( a niechce chodzić jak????)tez zrezygnuje i przechodze na sprawdzonego stimerexa do zestawu który opisałem w innym poście.

Jeśli ktoś stos. Phenadrol i u niego wszystko było ok moge oddać pozostałość ( free oczywiście ,44 kaps). Inaczej wyladuja w .... a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...