Skocz do zawartości

Dalsza dieta?


kracken32

Rekomendowana wypowiedź

Witam, jestem już około półtora miesiąca na diecie+ caly tydzień cwicze, oprócz sobót i niedziel(głównie cardio,HIIT, tabaty) oraz od 2-3 dni dodałem również 7-10 minut abs. 
zawsze byłem osoba bez jakiekolwiek wysiłku, co skutkowało 84-85kg wagi(głównie samego tłuszczu). Udało mi się zejść do wagi 78.5 przy 187 wzrostu. W tym momencie zależy mi na jędrnym ciele, może minimalny zarys mięśni, żeby po prostu np podczas skakania cały tłuszczyk nie skakał razem ze mną oraz pozbyciu się „męskich piersi”‚które są dla mnie dużym problemem :( Jak robię np deskę to cały brzuch idzie mi do dołu. 
dodaje zdjęcia sprzed rozpoczęcia ćwiczeń oraz aktualne. Sadzicie ze w celu ujędrnienia ciała, żeby ten tłuszcz nie żył swoim życiem powinienem jeszcze kontynuowac ćwiczenia i redukcje+ te na abs czy stawić głównie na abs a na spalanie tylko jako dodatek?

106623A4-BC58-448E-8EC4-92087A943862.jpeg

42A667B2-A5A9-41EF-9457-E39F1FD02EDA.jpeg

AA9CF1EA-0107-4EDC-B2BA-D6C5951BED3B.jpeg

8F7FA0C4-F64A-421B-A485-8444D3BC4A91.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co dalej robiłbym jeszcze redukcje, ale staraj się wykonywać przy tym treningi siłowe, wówczas sylwetka powinna zacząć nabierać dobrych kształtów. Jak masz dostęp do siłowni 2-3 jednostki treningowe byłyby optymalnym rozwiązaniem jeśli nie, pozostaje Ci trening domatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...