Skocz do zawartości

Jaki smak odżywek wybrać i ich opinie proszę


Dr3wn0

Rekomendowana wypowiedź

jumbo hardcore wszyscy chwalą pralinki brownie

cm3 każdy w smaku kwaśny, więc wielkiej różnicy nie ma, ja miałem ananasowy i pomarańczowy, oba znośne, wole kapsułki osobiście

 

storm zakładając że nie bedzie tam salomelli (kiedyś mieli wpadkę z tym) to grape chyba jest popularnym smakiem, lepiej już green magnitude, znacznie lepszy skład, opinie i działanie

 

bcaa na masie nie jest niezbędne, ale jeśli mamy intensywne treningi, zwłaszcza rano wtedy nie zaszkodzi, a nawet warto, dla mnie najlepsze są bcaa instant z premium labs lub bcaa z real pharmu, oba są instanizowane i maja około 90% stężenia składników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcaa na masie nie jest niezbędne, ale jeśli mamy intensywne treningi, zwłaszcza rano wtedy nie zaszkodzi, a nawet warto, dla mnie najlepsze są bcaa instant z premium labs lub bcaa z real pharmu, oba są instanizowane i maja około 90% stężenia składników

Znaczy ogólnie to przeważnie mam trening tak ok.18/19 więc godziny wieczorne ;( A ten green magnitude jakbym się zdecydował to jak stosować ? I planowałem stosować te rodzaje kreatyny tak: Storm przed i po treningu a cm3 5g w dnt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

green magnitude 10g codziennie rano oraz 10g przed treningiem lub po południ w dni wolne od treningu

ale jak mamy CM3 to wtedy nie ma sensu stacka kreatynowego kupować lub odwrotnie

 

lepiej prostą formę kreatyny/stack krreatynowy + przed treningówka typu dynamic formula-1 czy ans ritual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...