Skocz do zawartości

Jaka dieta (totalnie zielony)


Adrian99

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Zaczynam wiekszą przygode z silownia i dietami. Potrzebuje pomocy poniewaz chodzilem dawniej na silownie ale nigdy nie interesowalem sie dietami, jadlem tylko kreatyne lub białko, bez zadnej diety. Otóż moja waga to 75,5kg, wzrost 172 cm, obwod w pasie to 90cm. Przez wakacje strasznie sie zalałem, szczegolnie na brzuchu. Na silownie chodze 3 razy w tygodniu, trenuje rowniez mma  (treningi 3 razy w tygodniu) Moim celem jest zrzucenie wagi do 68kg. Chce zrzucic zbedny tluszcz, najbardziej z brzucha. Podajcie jakies przepisy, lub co mam jesc i w jakich ilosciach, moze macie jakies gotowe diety na podobna wage i wzrost??  :) Pomóżcie cokolwiek :) Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z paru kalkulatorów na zapotrzebowanie kaloryczne i uśrednij wynik, będzie odpowiedni dla Ciebie

 

bazuj na produktach pełnowartościowych;

białka - mięsa chude, ryby, sery białe (nie w nadmiarze)

węglowodany - pieczywo razowe, kasze, ryże poza białym

tłuszcze - oliwa z oliwek, nasiona, orzechy, tłuste ryby, awokado itp.

 

staraj się dostarczać około 40% kalorii z węglowodanów, 40% kalorii z białek i 20% z tłuszczy na początek, jeśli tłuszcz nie będzie spadał to zwiększa ilość tłuszczy na korzyść węglowodanów

 

wiesz, nigdzie gotowych diet (chyba że u dietetyka za kasę) nie układają, możesz wkleić swoją do oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...