Skocz do zawartości

Dobór spalaczy dla początkującego


Bloody

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

 

Piszę w sprawie doboru spalaczy tłuszczu. Mierzę około 167cm i ważę jakieś 85kg. 

 

Kiedyś przy intensywnych treningach i bardzo surowej diecie udało mi się zrzucić dosyć sporo jednak było to za czasów szkolnych czyli stała aktywność fizyczna , brak obowiązków oraz regularne posiłki.

Jednak to co konsekwentnie paliłem przez 2 lata wróciło w mniej jak pół roku z nawiązką w wyniku zaprzestania w/w aktywności ponieważ cała rodzina ma tendencje do tycia.

W chwili obecnej mam nową pracę. Pracę mam pół na pół fizyczną z siedzeniem przy biurku. Od tego lata zacząłem jeździć na rowerze i w planach są łyżwy zimą(plus inne sporty typu piłka nożna itd)

 

Na siłownię nie mam już raczej czasu ani ochoty, dodatkowo moje stawy nie należą do najmocniejszych i lekarz w moim przypadku odradził łapanie się za sztangę która nieraz dorównywała mojej własnej wadze gdy jeszcze na siłownie chodziłem. W pracy muszę być sprawny więc nie chciałbym chodzić potem z bolącymi stawami jak poprzednio. 

 

Plus mojej pracy jest taki że codziennie jem w tych samych porach, rano śniadanie o 6, potem mała bułka o 10 i 13 i obiad w domu o 16 potem skromna kolacja o 19.

Nie mam też zasobów ani siły bawić się w specjalne diety ponieważ już kiedyś to robiłem i każde odstępstwo od tej diety w moim przypadku skutkowało +1/2kg / tydzień a nie chciałbym po zakończonej kuracji znów spuchnąć jak beczka. (w mojej rodzinie wszyscy są raczej okrągli a niektórym byłoby łatwiej się toczyć niż chodzić)

 

Odkąd postanowiłem coś zmienić odstawiłem słodycze, fast foody. W domu się raczej nie przelewa i je się to co jest, jednak często są zupy, nabiał w dużej ilości oraz pomidory/ogórki prosto z pola, zimą ogórki w wersji kiszonej.

Niedzielne obiady to często kura,schab, surówka z całej palety warzyw domowej roboty i ziemniaki w proporcji 1/2/1 objętości na talerzu.

 

Obecnie za namową kolegi stosuję Burn24 jednak jestem na takim etapie że ciężko ocenić efekty jednak brzuch nie jest taki wydęty i poprawiła się częstotliwość chodzenia do toalety jeżeli to ma jakieś znaczenie.

 

Co chciałbym osiągnąć? Stałą sylwetkę nawet po zakończeniu kuracji przy dorzuceniu do tego aktywności fizycznej w ramach sportów rekreacyjnych. 

 

Jak chcę to osiągnąć? Narazie jest w/w Burn do którego chciałbym dorzucić w najbliższym czasie Evolab Alphaburn, potem do uzyskania akceptowalnej sylwetki chciałbym zamiennie stosować środki Ground Zero + Erase Fast ( naprzemiennie z przerwami między opakowaniami, czy to dobry pomysł? )

Dodatkowo co jakiś czas myślałem o powtórzeniu kuracji typu raz na pół roku jakiś spalacz, dla utrzymania sylwetki gdy już uda się ją osiągnąć. Poza tym biorę witaminy Maxivit z żeń szeniem.

 

Czy jest jest jeszcze jakiś skuteczny środek który mógłby mnie wspomóc oraz ewentualne porady co jeszcze można by było zmienić?

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że dobrze opisałem problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś sporo informacji o sobie więc łatwo będzie kompleksowo doradzić.

 

Co do odżywiania to warto w poza regularnością posiłków zadbać o ich odpowiednią jakość. Pisałeś, że jesteś w pewien sposób uzależniony od reszty domowników, można to zaakceptować, jednak dobrze abyś przede wszystkim ograniczył kiepskiej jakości węglowodany. To właśnie za ich sprawą najłatwiej jest nabrać duże ilości zbędnych kilogramów. Ogranicz białe pieczywo, zmniejsz porcje ziemniaków i ryżu, wyelminuj cukier i gazowane naboje. W następnej kolejności zadbaj o odpowiedni poziom białka, staraj się jeść drób, wołowinę, ryby, jajka. To już niemal połowa sukcesu.

 

W kwestii suplementacji to moim zdaniem zdecydowanie najszybsze efekty przy twoim stosunku wagi do wzrostu przyniosłoby połączenie Grand Zero i Alphaburn. Ten drugi środek na pewno pomoże w redukcji uporczywego tłuszczu, jednak w połączeniu miałbyś zestaw który spala tłuszcz kompleksowo z całego ciała i to w dosyć fajnym tempie. Po tym okresie można pomyśleć nad burn 24 w celu ustabilizowania wagi. Erase Fast nadaje się bardzo dobrze w przypadku już szczupłej sylwetki kiedy pracujemy nad detalami. Na pewno na dzień dzisiejszy dobrej jakości termogenik dałby Ci najwięcej w połączeniu właśnie z Alphaburnem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesywnie zmniejszam proporcję jedzenia, więcej mięs mniej ziemniaków, ryżu raczej nie jem zbyt często. A jak się ma sprawa z makaronem? Też w mniejszych ilościach? 

 

Co do cukrów to od dwóch miesięcy tylko woda niegazowana, nie piję żadnych słodkich napojów, soków, kawy czy herbaty.

 

Suplementy zamówione, w opakowaniach 90kap.(Ground Zero i Alphaburn) i teraz pojawia się pytanie w jakich porcjach i o jakich porach je przyjmować? I wrzucić je od razu czy poczekać aż skończę stosować Burna24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaron to także źródło węglowodanów, dobrze ograniczać i bazować na makaronie razowym lub durum, które maja niski IG

 

Ground Zero i Alphaburn można łączyć w Burn24 bez żadnych problemów. Burn24 stosować należy tak jak do tej pory, trzy razy dziennie przed posiłkami, natomiast Alphaburn i Ground Zero następująco:

 

Przed śniadaniem: 1 kap. Alphaburn + 1 kap. Ground Zero, przed treningiem 1 kap. Alphaburn + 1-2 kap. Ground Zero. Dodatkowo możemy stosować 1 kap. Alphaburn przed kolacją. W dzień wolny od treningu drugą porcję spalaczy stosujemy przed posiłkiem po południowym.

 

Jeśli trenujemy rano, wtedy pierwszą porcję spalaczy stosujemy przed treningiem, a drugą 5-6h później między posiłkami. Zaczynamy od 1 kap. Ground Zero na porcję. Porcja 2 kap. na raz przed treningiem lub po południu to opcja dla zaawansowanych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...