Skocz do zawartości

prosba o porade


Pakerro32

Rekomendowana wypowiedź

Witam, pisze w nastepujacej sprawie, potrzebuje jakiegos dobrego spalacza ktory dobrze pobudza, chodzi o to ze ok godziny 14-15 jestem juz czesto wypompowany w pracy ( praca umyslowa siada mocno na psyche). Co mozecie mi polecic ze splaczy, ktory moglbym wziac ok 14 tak zeby z checia pojsc na silownie i w ogole miec wiecej energii? Spalacz tez mi sie przyda, praca siedzaca, tluszczu sie troche odklada. Obecnie zdecydowalem sie na Evolab Alphaburn ale on ponoc nie pobudza...zastanawiam sie nad stimerexem lub inferno amped ale nie jestem za bardzo przekonany do amp ani 1,3 methyl... co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz spalacza o świetnych właściwościach spalających i dosyć silnym, ale przyjemnym pobudzeniu to mogę polecić Fenix Ground Zero. NIe ma w składzie żadnego z wymienionych przez Ciebie składników więc unikasz ich negatywnych skutków takich jak drżenie rąk czy bóle głowy. 1 kapsułka fajnie pobudza i znacznie podnosi skupienie oraz koncentrację, natomiast przy 2 kapsułkach to na prawdę kosa, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polecam wyłącznie przed treningowo, w ciągu dnia 1 kapsułka działa wystarczająco dobrze. Sam kończę swoje pierwsze opakowanie, potem tydzień przerwy i ponownie po niego sięgam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amp citrate tylko pobudza, a minoisoheptane to moim zdaniem jeden z najlepszych składników spalaczy, nie tylko dodaje energii ale mocno usuwa zatrzymaną wodę podskórną i nasila termogenzę

 

miałem triple-x z tym składnikiem i Ground Zero, oba suplementy, mimo że pierwszy to przed treningówka, a drugi to spalacz, moim zdaniem topowe na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem Ground Zero i nie ma porównania nawet z większością spalaczy na rynku. Nigdy nic tak szybko nie wycięło mi tłuszczu i wody podskórnej jak ten środek. Dla mnie obecnie numer jeden, a zjadłem już sporo tego (Inferno, Hellfire, Black Mamba, Thermal Pro, Redline Ultra i sporo innych). W połączeniu z Alphaburn miazga jeśli chodzi o efekty jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...