Jump to content

OstroVit Fat Burner Extreme - opinie i działanie  

3 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o tym spalaczu tłuszczu?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   3
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   0
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   3


Rekomendowana wypowiedź

OstroVit Fat Burner Extreme

To ekonomiczny reduktor tkanki tłuszczowej skierowany zarówno do osób początkujących, jak i również mających za sobą dłuższy staż treningowy. Oparty został o składniki znane z większości spalaczy tłuszczu na rynku, które wyróżnia bezpieczeństwo oraz duży zasób informacji na ich temat. W skład produktu wchodzi między innymi kofeina, która jest najpopularniejszym związkiem termogenicznym i energetycznym na rynku. Opakowania zawiera 90 kapsułek, przez do wystarcza na pełen miesiąc suplementacji. Może być przyjmowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, którzy nie posiadają przeciwwskazań do żadnego ze składników aktywnych produktu.

Spis treści:

OstroVit Fat Burner Extreme - opinie, efekty i analiza

Spalacz tłuszczu Ostrovit posiada szeroki zakres działania poprzez zastosowanie zróżnicowanych składników, wzajemnie uzupełniających się o określone właściwości. Jest połączeniem składników termogenicznych oraz lipotropowych przez co wykazuje szerokie zastosowanie na wielu płaszczyznach i aktywuje kilka procesów metabolicznych prowadzących do utraty tkanki tłuszczowej. Poza standardowymi składnikami dla tego rodzaju suplementów, w składzie znajdziemy także piperynę poprawiającą przyswajalność oraz chrom - pierwiastek pozwalający stabilizować nasz poziom glukozy.

Bazą dla Fat burner extreme są składniki naturalnego pochodzenia, bazujące przede wszystkim na ekstraktach roślinnych pozyskiwanych np. z zielonej kawy czy herbaty. Zapewnia to dodatkowe korzyści powiązane z oczyszczeniem nadmiaru toksyn i rodników, a także poprawę gospodarki wodnej organizmu. Istotną zaletą jest także L-karnityna poprawiająca wytrzymałość podczas sesji aerobowych, które często wykonujemy w trakcie redukcji. Warto również zaznaczyć, że należy do najtańszych obecnie dostępnych spalaczy tłuszczu, co niewątpliwie przekłada się na dużą popularność.

Fat Burner Extreme - skutki uboczne

Suplement ten oparty jest o składniki pochodzenia naturalnego, dlatego u osób zdrowych nie wykazuje skutków ubocznych czy działań niepożądanych. Ponadto, jako że mamy do czynienia z producentem Polskim, gdzie obowiązują normy narzucane przez Unię Europejską możemy być pewni, że w środki znajdziemy dokładnie to co na etykiecie. Użyte składniki należą również do jednych z najbardziej ekonomicznych, dlatego nie powinniśmy się martwić o zgodność z deklarowaną zawartością. Jedyne skutki uboczne mogą wystąpić u osób z nadciśnieniem czy też problemami z układem krążenia. U osób zdrowych nie występują, jednak ze względu na obecność kofeiny nie zalecamy przekraczania dawki zalecanej przez producenta.

Ostrovit Fat Burner - dawkowanie

Producent zaleca nam przyjmowanie porcji dziennej 3 kapsułek w jednorazowej dawce. Jest to odpowiednia metoda jeśli mamy aktywność fizyczną i dobrą tolerancję na kofeinę. Wówczas najlepiej przyjąć 3 kapsułki na około 30 minut przed treningiem, oczywiście popijając obficie wodą. Jeśli jednorazowa dawka kofeiny wydaje się dla nas zbyt duża, wówczas możemy stosować 1 kapsułkę rano oraz 2 kapsułki przed treningiem. Odstęp pomiędzy porcjami powinien wynosić przynajmniej 5 godzin. Nie stosujemy również w tym czasie kofeiny z innych źródeł.

Spalacz Ostrovit - cena

Na dzień dzisiejszy suplement ten kosztuje w większości sklepów internetowych około 35 zł, co jest niewątpliwie Jego dużym atutem. Przy założeniu miesięcznej suplementacji koszt dzienny wynosi tylko nieco ponad 1 zł. Cena oczywiście może się różnić w zależności od miejsca zakupu, dlatego warto zawsze skorzystać z porównywarki internetowej i wybierać korzystniejsze oferty.

Ostrovit Fat Burner Extreme - okiem eksperta

Po stronie plusów tego produktu niewątpliwie należy wymienić atrakcyjną cenę zakupu, niewielkie ryzyko występowania skutków ubocznych, a także pewność składu. Nieco gorzej przedstawia się Jego obraz jeśli przejdziemy do tematu konkretnych właściwości. Ze względu na kofeinę możemy spodziewać się delikatnego wzrostu energii przed treningiem, co może przełożyć się na efektywność, patrząc jednak analitycznie na skład nie wykazuje on potencjału wspierającego redukcję tkanki tłuszczowej. Poza kofeiną żaden ze składników nie posiada potwierdzonego działania w zakresie redukcji wagi, a co więcej produkt opiera się o marketingowych cud środkach jak nasiona z Afrykańskiego Mango. Dla większości osób suplement ten okaże się jedynie kolejnym rozczarowaniem, a filiżanka dobrej kawy będzie w tym przypadku lepszym i zdrowszym wyborem.

Link to post
Share on other sites
 • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...