Skocz do zawartości

Jaki kolejny spalacz?


Rekomendowana wypowiedź

Witam

 

Jako iż postanowiłem ogarnąc swoją sylwetke stosuje diete redukcyjną.Zacząłem także  pierwszą przygode ze spalaczami.Na pierwszy ogień poleciał Scitec revex 16.NIe wiem czy to zasługa spalacza czy mojej diety + treningu ale w ciągu 2miesięcy spadłem z 107kg na 94 (188cm wzrostu) i ogólnie jestem zadowolony.Chciałbym teraz zastosować inny suplement ( zostało mi jeszcze troche brzucha + boczki które najbardziej mnie wkurzają.Jako drugi rzut zastanawiam się nad Clinical Burn /Burn 24/ Target a2/Cannibal Claw.Jakie 2 suplementy z tych kilku byście polecili na dalszy cykl?a może coś innego?dodam że trenuje 4-5x w tygodniu  cardio 60min dziennie , pracuje fizycznie 8-10h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda kombinacja jest fodna uwagi, kolega wyżej chwali sobie Burn24 i Target.

 

Z wymienionych przez Ciebie suplementów najlepszą efektywność mogłoby mieć połączenie Clinical Burn'a i Target'a, zakładając że nie jesteś wrażliwy na stymulanty (Clinical Burn w połączeniu z Targetem mocno pobudza). Inną opcją również godną uwagi jest Clinical Burn + Cannibal Claw. Co prawda w takim połączeniu nie ma składników oddziałujących bezpośrednio na uporczywy tłuszcz biały, ale Claw bardzo dobrze przyspiesza metabolizm i radykalnie zwiększa wydatek energetyczny, tym bardziej jak masz pracę fizyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...