Skocz do zawartości

Dobry spalacz bez cisnienia


StntonCree

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, szukam jakiegoś dobrego spalacza bez johy, który nie podnosi ciśnienia.

Mam 27 lat.

Waga: 92 kg

Wzrost: 175 cm

 

Ćwiczę 3 razy w tygodniu w godzinach porannych. Dodatkowo zdarza się czasem jakiś basen czy rower w tygodniu.

Obecna suplementacja:

Kreatyna 5 g w DNT 10 g w DNT

Rano i wieczorem ashwagandha

PRzed treningiem 1 g AAKG 3 g cytruliny

codziennie 4 g beta alaniny

Kompleks witamin i minerałów

Dodatkowo 3 x Canibal Claws

Szukam czegoś, co pomoże mi dodatkowo zrzucić kilogramy.

 

 

Wolałbym coś co nie bedzie podnosilo cisnienia, bo mam z tym lekkie problemy od czasu do czasu. Moja kondycja tez nie jest zbyt wysoka, bo mimo duzo ilosci jazdy na rowerze i cwiczen silowych tetno w spoczynku to około 75, ale juz podczas lekkiego truchtu około 130.

Bez johy dlatego ze po 5 dniach stosowania ANS Thermo Craze na wieczór przywaliło mi zimnymi potami i drgawkami, etno w spoczynku bło około 90, cisnienie 150\110, a temperatura ciała spadła mi do 35,3 stopnia. Dlatego zrezygnowalem ze stosowania tego suplementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnym środkiem w Twoim przypadku byłby spalacz termogeniczny bez stymulantów i johimbiny, dlatego możesz sobie zerknąć na Cheetah Non Stim albo Olympus Labs Assassinate. Oba te produkty mają składniki o potwierdzonym działaniu i nie będą wpływać na ciśnienie, można ewentualnie pomyśleć o klasycznym spalaczu lipotropowym, ale jak jesteś osobom aktywną to moim zdaniem termogenik będzie lepszą opcją. Z tej dwójki bardziej szedłbym w stronę Cheetah choć ciężko je porównać bo mają całkowicie odmienne składy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...