Skocz do zawartości

Kiedy i jak brać feniks Ground Zero + #raw fucoxanthin


Arafat

Rekomendowana wypowiedź

Witam jak w temacie 

Moja waga to 90 kg ćwiczę rano o 7.50 jem śniadanie 8.30 biorę 2 tabletki Ground Zero i pół łyżeczki do herbaty fucoxanthin jest niby 100mg dawki ale niemam pojęcia ile to jest może ktoś mi podpowie czy dobrze to dawkuje i 9 zaczynam trening. 

Jakiś efekt jest ale szału nie ma po 2 tabletkach spodziewałem się czegoś innego po tym produkcie czytając opinie chyba że za mało biorę?? I w złych odstępach czasowych od posiłku czy treningu?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Arafat napisał:

Witam jak w temacie 

Moja waga to 90 kg ćwiczę rano.

7.50 jem śniadanie 8.30 biorę 2 tabletki Ground Zero i pół łyżeczki do herbaty fucoxanthin jest niby 100mg dawki ale niemam pojęcia ile to jest może ktoś mi podpowie czy dobrze to dawkuje i 9 zaczynam trening. 

Jakiś efekt jest ale szału nie ma po 2 tabletkach spodziewałem się czegoś innego po tym produkcie czytając opinie chyba że za mało biorę?? I w złych odstępach czasowych od posiłku czy treningu?? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zasadnicze błędy. 

Po pierwsze trening w trochę małym odstępie czasowym od śniadania, treść pokarmowa z pewnością jeszcze zalega na żołądku co zdrowe nie jest , w takim odstępie masz jeszcze we krwi składniki odżywcze i organizm nie będzie nic pobierał ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej gdyż z krwiobiegu jest mu szybciej i prościej.

Po drugie jeśli łykasz Fenixa po posiłku to odczucia związane z jego działaniem są mocno osłabione, związane jest to ze spowolnionym wchłanianiem oraz aktywowaniem pewnych procesów hamujących w organizmie termogenezę. 

Fenix jest zawsze zalecany na czczo przed pierwszym posiłkiem i tutaj zaczynamy pierwsze porcje od jednej kaps przed śniadaniem oraz jednej kaps przed treningiem ( w dni nietreningowe przed obiadem), po kilku- kilkunastu dniach porcja przedtreningowa może być zwiększona do 2 kaps, odstępy pomiędzy porcjami powinny wynosić  min 6 godz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, General napisał:

Dwa zasadnicze błędy. 

Po pierwsze trening w trochę małym odstępie czasowym od śniadania, treść pokarmowa z pewnością jeszcze zalega na żołądku co zdrowe nie jest , w takim odstępie masz jeszcze we krwi składniki odżywcze i organizm nie będzie nic pobierał ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej gdyż z krwiobiegu jest mu szybciej i prościej.

Po drugie jeśli łykasz Fenixa po posiłku to odczucia związane z jego działaniem są mocno osłabione, związane jest to ze spowolnionym wchłanianiem oraz aktywowaniem pewnych procesów hamujących w organizmie termogenezę. 

Fenix jest zawsze zalecany na czczo przed pierwszym posiłkiem i tutaj zaczynamy pierwsze porcje od jednej kaps przed śniadaniem oraz jednej kaps przed treningiem ( w dni nietreningowe przed obiadem), po kilku- kilkunastu dniach porcja przedtreningowa może być zwiększona do 2 kaps, odstępy pomiędzy porcjami powinny wynosić  min 6 godz. 

 

Czyli wstaje biorę kapsułek po jakim czasie mam zjeść śniadanie  i po jakim czasie mam zwiasc po śniadaniu przed treningiem na śniadanie jem zawsze w dni treningowe serek wiejski z piatnicy jeśli ma to znaczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rumcajs napisał:

Tutaj masz . , ? - skopiuj sobie i zacznij używać bo nie da się nic zrozumieć z tego co piszesz. Napisz wyraźnie jak obecnie stosujesz, kiedy wstajesz, o której jesz i w jakich godzinach jest trening.

7.30 wstaje

7.50 jem śniadanie w dni treningowe jem serek wiejski

8.30 biorę 2 tabletki Feniksa i pół łyżeczki #RAW fucoxanthin

9 zaczynam trening

11-11.30 kończę trening

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to serek wiejski nie jest najlepszą opcją na śniadanie bo to wolnowchłanialny nabiał, już lepiej byłoby dać jakiś omlet lub jajecznicę czy szejka. Co do samego przyjmowania suplementów to najlepiej byłoby zachować przynajmniej 2 godziny przerwy od jedzenia. 40 minut to zdecydowanie za krótko aby czuć w pełni działanie pobudzające więc najlepiej robić trening nieco później. Ewentualnie druga dobra opcja to trening na czczo, a śniadanie pełnowartościowe już po treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...