Brzozapl2003 Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca Witam, Mam taki plan na plecy Martwy ciąg (Sztanga) Ściąganie drążka (Wyciąg) Wiosłowanie hantlami w oparciu o ławkę skośną Face pull Uginanie ramion (Sztanga) Uginanie ramion z podparciem Uginanie ramion młotkowe Problem jest taki że przy ściąganiu drążka i wiosłowaniu hantlami, nie czuje wgl pleców i czy zamienić te ćwiczenia na jakieś inne? Cytuj
SportowyTypżycia Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca Cześć, Jeśli nie chcesz od razu zmieniać ćwiczenia, to może spróbuj zmniejszyć ciężar i zrobić więcej powtórzeń z zachowaniem techniki. 1 Cytuj
Brzozapl2003 Napisano 18 Czerwca Autor Napisano 18 Czerwca Właśnie zawsze przy wiosłowaniu o niej zapominam, a która część pleców powinienem najbardziej czuć przy tym? I tu jest problem z ściąganiem drążka bo czuję tylko bicepsy Cytuj
SportowyTypżycia Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Mięsień najszerszy grzbietu. Jak czujesz biceps to raczej jasne że nie pracujesz plecami tyłka ciągniesz rękami. Jest dużo instruktorzy jak się ustawić odpowiednio i że należy np. zachować retrakcję łopatek Cytuj
Rekomendowana wypowiedź
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.